Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nő létemre alig van match-em...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő létemre alig van match-em a Tinderen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

25/N vagyok.

6 éves kapcsolatom ért véget, mert az exem megcsalt, mint kiderült egy éven át. Én nagyon szerelmes voltam, nagyon durván megviselt ez az egész.

Sokáig nem ment az ismerkedés.

A lényeg:


a barátnőim nyaggattak, hogy regisztráljak Tinderre, mert csomónak közülük onnan lett tartós párkapcsolata. Nos, feltöltöttem képeket (nincs kint semmim, nem mutogatom magamat, nincs tükörben fotózkodós képem). Mindegyiken ápolt vagyok, vagy 5-6 képem van fent, kisminkelve, stb. Nem mondanak csúnya lánynak, viszont nem vagyok én a legfullosabb lány (jó nő vagyok, de vannak nálam jobbak nyilván-nem magamat elemzem, hanem a környezetem visszajelzése alapján vagyok szép).

Viszont szinte egy matchem sincs. Mielőtt írnátok, nem "csak" a legjobb pasikat húzom jobbra, baromi sokat húzok, most is szerintem vagy 70-et jobbra húztam, és van kb. 5-6 match. Aki meg rám írt (pl. ma egy srác) és elkezdtünk beszélgetni, és letörölt. :D

Semmi nem volt, mondta, hogy spanyol, mondtam, hogy a covid előtt pont Spanyolországba akartam menni, erre már nem válaszolt hanem törölt.


Vagy csak rossz platformon ismerkedek? Engem nagyon meglepett, mert minden barátnőm áradozott róla. Nem egyéjszakásat akarok onnan, elsősorban beszélgetni, ismerkedni, de valahogy az nem jön össze.

Ki járt már így?


2021. ápr. 7. 22:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
71%
Férfiként ha havonta van 1 matched, már nem vagy egy utolsó pali. Nőként napi 10 match a minimum szerintem, ahogy átlag női ismerőseim mutatták.
2021. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!