Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs egy matchem sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy matchem sem tinderen?(lány vagyok)

Figyelt kérdés
Előszöris nem vagyok se ronda, se túlsúlyos, semmi ilyesmi:D Egy órája töröltem az előző profilomat, rengeteg párom volt, mindig sokan húztak jobbra. Most újra csináltam egy fiókot, ugyanazokat a képeket tettem ki ugyanabban a sorrendben, semmi nem változott. Lehet, hogy nem engedélyeztem valamit, és nem látják a profilomat vagy mitől lehet, hogy 0 ,,párom” van?

2021. máj. 14. 19:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
Azért az kemény, hogy valakinek az egy valós problémája, hogy egy egész órája nincs match tinderen.
2021. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
56%
#11: Hiába, na. Más a mérce a nők világában. Ott már ha nem követnek 10 ezren Instán meg nem akarnak megdugni 50-en, nincs 3 jópasi fuckboy jelölted és az elmúlt két napban egy segédmunkás sem szólított le (vagy csak segédmunkás, átlagos lúzer srác nem), akkor már csak a Rivó segít, az is intravénásan.
2021. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
11%

Én férfi vagyok, és annyira nem irigykednék a női matchszámokra kedves 11-es és 12-es. Hiába van 50 match egy óra alatt, abból max 25 fog ráírni. Annak a fele annyira töketlen, hogy hetekig levelez, mire elhívná randira. A maradék 12-ből kb 6-7 üti meg azt a minimális intelligenciaszintet, amit egy normális nő elvárna. Ennek egy része mégsem tetszik neki, csak valahogy matcheltek (nekem is voltak ilyenek lányokkal). A maradék 1-2 pedig játszik velük, vagy csak dugást akarnak.

És a vége az, hogy ugyanúgy egyedül maradnak a sérült lelkükkel, de legalább a nagy számok láttán nem érzik magukat értéktelennek.

A lány ismerőseim tapasztalati ihlették ezt a hozzászólást, nem a levegőbe beszélek.

2021. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
13, azért némi különbség van a lehetőségek között, ha 25-en rádírnak egy óra alatt (még ha a 25 jó része kretén is, mert ilyen a társadalom), meg ha egy évet kell teperni ahhoz, hogy 25 példánnyal egyáltalán üzit tudj váltani az ellenkező nemből.
2021. máj. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

😂😂Én csak kíváncsi voltam látják-e a profilomat. Nem azt írtam, hogy probléma, hogy nincs matchem egy órán keresztül, csak kíváncsi voltam, hogy valami rosszul van-e beállítva, de ezt le is írtam🤣Szövegértés gyerekek, sajnos ilyen emberekből van sok tinderen, mint ti.🤦🏽‍♀️

És igaza van annak, aki azt írta, hogy nem a matchek száma számít..ahogy az életben sem a barátok száma számít, hanem a minőségük, itt is az a pár ember számít, akinek az intelligenciaszintje megüti egy normál emberi lényét, és lehet velük értelmes beszélgetést folytatni. Sajnos eddigi tapasztalatok alapján tinderen ilyen kevés van, de vannak kivételek. Mondjuk a 13-as válaszoló biztosan nem tartozik azon kivételek közé fogalmazásából ítélve🤣

Tehát ennek fényében pont lesz@rom a matchek számát, de ne kanyarodjunk már el a kérdéstől, ez nem egy fórum, lehet menni facebookra vagy fórumokra ha ennyire unatkoztok, és ennyire nincs kivel beszélgetnetek.

Ha nem a kérdésre válaszol valaki, megy a jelentés.

De már sem az eredeti kérdés, sem az utóbbi, a 8-as válaszolóhoz intézett kérdés sem aktuális, hogy attól még lehet-e shadowbanom, mert azóta kiderült, hogy nem lehet.

A továbbiakban bárki hozzászólása a saját szövegértelmezési készségének hiányát, unalmas életét és azt mutatja, hogy mennyire nincs kivel beszélgetnie, amiért gyk-n kell egy random kérdés alatt osztania az észt.🤣🤦🏽‍♀️

Na leveszem a figyelt kérdések közül..

2021. máj. 14. 23:32
 16/20 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ez egy gyerek :D
2021. máj. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%

#17

Szerintem meg nem, a gyerekek cukik.


A megmondalak az óvónéninek mentálitás miatt gondoltad?

2021. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
44%
Kerdezo ne alacsonyodj le a szintjukre, megszokhattad volna, hogy sok gyakorin az elettelen:DD
2021. máj. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%

#13: "Hiába van 50 match egy óra alatt, abból max 25 fog ráírni."


És férfiakra mennyi ír rá? Még annyi sem, talán a nők 1-2%-a. Az is csak az über-alfákra.


"Annak a fele annyira töketlen, hogy hetekig levelez, mire elhívná randira."


Van egy sejtésem, hogy ezek a nők beleszaladhattak néhány kamu alfába, aki profilja mögött egy incel rejtőzik, aki ennél fogva quod erat demonstrandum bizonyította, hogy mennyivel másképp áll egy alfához a nő és ott mennyire a nő ragaszkodik a férfihez, míg mikor a béta nagy nehezen matchel, akkor sokszor ghosting lesz a vége.


Én ugyanis teljesen mást tapasztaltam. A nők mindig erre-arra-amarra hivatkozva odázzák a találkozót, esetleg kijelölnek egy távoli napot, majd "addig ismerkedjünk" és így nem lesz belőle semmi, aztán a férfinek egyre kevesebb kedve van ismerkedni, lassan már annak örülne, ha fizethetne valakinek egy kávét, csak emberi kapcsolata legyen végre, ne csak a beleéli magát a találkozóba, aztán semmi nem lesz belőle, mert a végén lemondja vagy csak simán ghosting, ami a legrosszabb.


"A maradék 12-ből kb 6-7 üti meg azt a minimális intelligenciaszintet, amit egy normális nő elvárna."


Ez is lehetséges, hogy kamu alfa mögött rejtőző incel, aki azt teszteli, hogy mennyi lány menne el randira olyan pasival is, aki olyanokat ír, hogy "teccel nagyon sexi vagyol" meg "hol lakol?"


A szomorú igazság, hogy ha a pasi kellően jól néz ki, akkor sok nő még így is simán elmenne vele.


"A lány ismerőseim tapasztalati ihlették ezt a hozzászólást, nem a levegőbe beszélek."


Ha nem mondod is gondoltam volna. Javaslok egy érdekes kísérletet: ne csak a top pasikat húzd jobbra.


Kérdező: "És igaza van annak, aki azt írta, hogy nem a matchek száma számít..ahogy az életben sem a barátok száma számít, hanem a minőségük"


És úgy gondolod, hogy akinek kevés matche van (férfi) annak ez fordítottan arányos a minőséggel? Még véletlenül sem a sokszor teszt jelleggel jobbra húzott 150 kilós meg gyerekes anyuka, esetleg fake felhasználó vagy fizetős lány fogja őt jobbra húzni. Nem, hanem nála így véletlenszerűen lecsapódnak a heti 1-2-3 matchből a Tinder felhozatal legjobbjai.


Ezt te sem gondolhatod komolyan.

2021. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
49%
Mennyi gyökér van itt, sajnállak kérdező😂😂😂😂😂😂😂
2021. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!