Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pár óra alatt kb 20-30 matchem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár óra alatt kb 20-30 matchem lett Tinderen nőként de egyik se írt, miért?

Figyelt kérdés
Miért nem írnak a férfiak? Ha jobbra húz akkor tetszem neki, nem?
2021. aug. 29. 08:14
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Nekem 100 felett, de ha látnád hogy ezek minden valamire való nőt jelőlnek!
2021. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%

mert ezek a ferfiak kb minden not jobbra huznak es epp van elotted valaki a sorban.

mondjuk ha par oran belul nem ir, az nem jelent semmit, de ha napokig nem jelentkezik, akkor az van, amit az elejen irtam.

2021. aug. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
54%

Azért nem ír többségük, mert minden nőt jobbra húznak, és gyorsan kiválogatják a számukra legjobbakat.

Ezt direkt megcsinàltam nőként én is velük anno. Volt nagy felháborodás :)

2021. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ezt szomorú hallani a férfiakról köszi
2021. aug. 29. 08:47
 5/33 anonim ***** válasza:
76%
Az átlagos vagy átlagnál csinosabb nőkért a társkeresőkön hatalmas a tolongás a férfiak körében. Ezért ha egy, nem feltűnően jóképű férfi csak annak jelzi, hogy tetszik neki, aki valóban tetszik neki, akkor akár egy hónapig vagy tovább is eltart, míg valakivel eljut a randevúig. Ezért rájön arra, hogy az esélyek maximálása érdekében mindenkinek, aki nem rettentően ronda, első körben azt jó jeleznie, hogy tetszik neki. (Arra persze nincs ideje, hogy ugyanennyinek írjon is.) Mivel erre a társkeresési taktikára idővel a férfiak legnagyobb része rááll, a folyamat önmagát erősíti. Így a nők döntő többsége belépés után egy héten belül akár több száz "kölcsönös tetszést" is érzékel. Nem szabad tehát komolyan venni, hogy valóban ennyi férfinak tetszel. De még az első levelek is, amelyeket kapsz majd, olyanok lesznek, amilyent az adott férfi elküldött aznap vagy 20 nőnek. Nehogy azt hidd, hogy a férfiak régimódi udvarlóként, szekvenciálisan keresnének társat a neten, azaz először egyvalakivel leveleznének, s ha vele nem jön össze, akkor írának csak valaki másnak, stb. Az a férfi, aki így keres társat a neten, az említett tülekedés miatt nagyon sokáig nem fog randipartnert találni. A netes társkeresés sajnos egyre inkább egy időrabló "levél-tömegtermeléssé" változott. Ennek megfelelően ha nem vagy feltűnően szép, rengeteg olyan férfitól fogsz levelet fogsz kapni, aki aznap már 10 új belépőnek írt, s vagy 5 másik nővel egy hete levelezget, kettö másik nővel randizgat, s igazából a "ranglistáján" mondjuk csak a negyedik vagy, miközben persze azt bizonygatja majd a leveleiben, hogy milyen szimpatikus vagy neki. Legjobb minden jelzést szkeptikusan kezelni, hogy ne érjen túl nagy csalódás.
2021. aug. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 Noren1989 ***** válasza:
27%

Egyet mondok: kúrólájk.


Én is jobbra húzom a napi limitnek megfelelő nőket, országszerte, viszont még match esetén is átgondolom, hogy most akkor mit kezdek face to face egy bivalybasznádi hölgyeménnyel, vagy esetleg egy olyannal, akinek láthatóan a gym az élete.

2021. aug. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
6: de ennek mi ertelme van?? nem lenne egyszerubb jobbra huzas elott ranezni a csajra es ha mondjuk bivalybasznadon lakik, akkor a lehetosegeket realisan felmerve elengedni, mint utolag magyarazkodni esetleg, hogy ‘jaj bocsi lehet megse fog mukodni, mert tul messze laksz’..?
2021. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg olyanokat húzol jobbra, akiket sok másik nő is jobbra húz, tehát nekik is rengeteg matchük van. Nem lehet elvárni, hogy ezek a férfiak egyszerre 100 nővel beszélgessenek Tinderen. 🤷‍♂️ Nekem k ritkán van matchem, de azokra ráírok, aztán meg nem válaszolnak vagy csak egy szavas válaszok, esetleg egy ideig írnak, aztán utána nem válaszolnak. Szóval a másik oldal se jobb.
2021. aug. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Noren1989 ***** válasza:
0%

#7, mint már említettem, kúrólájk. Megvan, hogy a társkeresők kb csak rejszolásra jók? :D


Másfelől, ha követed az itteni munkásságomat, nem marad előtted rejtve, hogy nem igazán akarok kapcsolatot.

2021. aug. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
56%

Nem mindenki lóg folyamatosan az appon. Sosem használtam a tindert, de sok ismerősöm igen. Azt vettem észre a férfiaknál, hogy sokan felmentek hetente egyszer-kétszer és akkor írogattak. Mások gyakran felnéztek, de ha úgy döntöttek, hogy mégsem tetszik a behúzott nő, akkor nem írtak inkább rá.


És igen, rengeteg férfi behúz mindenkit, aki kicsit is bejön nekik. Ezzel kapcsolatban viszont, pár női válaszoló (ismét) átment a nevetséges kategóriába.

1, Ha a férfiak ilyen téren nem adnák lejjebb kicsit az igényeiket, akkor maga az app sem működne. Ha minden férfi csak 1-2 nőt húzna be, alig lenne match.

2, Elárulom, a nők is ugyanezt csinálják, csak csúnyábban. Bár kevesebb férfit húznak be, de ezek nagy részét simán lepattintják, amikor egy jobb ír nekik. A különbség annyi, hogy ők addig a "rosszabb" férfit azért használják egy kicsit egoboostolásra.

2021. aug. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!