Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pontosan miért is sürgősebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan miért is sürgősebb a nőknek hamarabb megállapodni, családot alapítani, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés

A férfiak és a nők átlagéletkora nagyjából hasonló, sőt, a nők élnek tovább átlagban.

Való igaz, hogy a férfiak tovább nemzőképesek, de 40 éves korig a nőknek is van idejük és 40 év felett már a férfiak sem szoktak szándékozni gyereket vállalni, egy-két kivételtől eltekintve. Az ember szeretné megérni legalább az unokáit...


Ha az emberek túlnyomó többsége a húszas-harmincas éveiben vállal gyereket, amikor még mindkét nem termékeny, akkor miért alakult ki az a mondás, hogy a nőknek jobban ketyeg az óra, sietniük kell?



2021. aug. 27. 12:01
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Ja irtam. Kifogas, felelosseg haritasa.
2021. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért pattognak ezek az incel nikkelbolhák idegen emberek magánéletén.

Ki mikor szül, avagy sose szül, mi közötök hozzá? Ezen így felhergelődni, de komolyan... Ki nem szarja le a véleményeteket, akkor se számítana ha az ismerőseink lennétek. De számonkérni nőket meg cirkuszolni hogy kifogást keresnek meg nem vállalják a felelősséget(?) Mégis kik vagytok ti? Századik senkik. Nőtök se volt soha. De beleugatnátok mindenki életébe, ahelyett hogy a saját elcseszettségetekkel kezdenétek valamit.

(Mielőtt feltennétek a macskás lemezt: van gyerekem, 1 darab, 30 felett szültem. Jujj 🙄)

2021. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
22%
Egyébként sejtem honnan fúj a szél. A nőknek el kéne kezdeni szülőgéppé válni 20 évesen és akkor nem élhet, nem szórakozhat, csak beteljesítheti azt amire teremtetett, a házirabszolgaságot. Minél több gyereke van annál biztosabb hogy nem tud elválni és megszabadulni a fickótól. Ezért ez a nagy hiszti, mert nem bírják elviselni hogy harmincas csajok is vígan élik a világukat, míg ők a posványban vannak, voltak, és lesznek mindörökké.
2021. aug. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
28%

Perszeeee nem birjak elviselni, hogy 30 as csajok is kocsmaban reszegen sikitoznak meg tinder partyznak, nyilvan...


Nagyon gaz felfogasod van, elegge ferfigyulolo.


Aztan ne csodalkozzatok, ha az adott pasi inkabb fiatalabb not keres, akivel lehet gyereke, mint egy hazibuliban ragadt 30-40 est

2021. aug. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
26%

Nem irigylem az életed ha neked az életet a 'tinder parti' (amúgy mi az?) meg a kocsma jelenti. Szánalmas. Egyszer már írtam választ arra a fröcsögésedre hogy a nők mind tinderpartiznak ahelyett hogy szülnének, de töröltetted. Mondjuk nem tudom milyen indokkal mert semmi nem volt benne. De már megszoktuk itt hogy a provokátor trollok itt mindenek felett állnak.

Mars vissza a bioszkönyvhöz ha szerinted harmincas nőnek nem lehet gyereke 😑

2021. aug. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
0%
Neked meg az alsósoknak való szövegértést, mert senki nem írta, hogy NEM lehet.
2021. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Valami kênyszer.Tásadalmi elvárás hogy egy nő szüljön mert különben lenézik

Félelem mit szól hozzá a szükebb tágabb család rokonság- uram bocsáss meg ha nincs30 éves koráig gyerek.Ki lesznek rekesztve görbén néznek rájuk.Nem kéne de ehez megfelelési kényszerük van.

Ehez a.mostani politika is valahol erre kényszeríti öket.Férfi esetében ez a nyomás nincs!

2021. nov. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!