Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ducibb, nem túl szép arcú nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb, nem túl szép arcú nők nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

2021. aug. 21. 18:59
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
hát az még nem teljesen, még tesztelés alatt van, hogy mivel kompatibilis a szervezetem, de köszönöm szépen! :)
2021. aug. 21. 20:44
 42/46 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően az a baj, hogy a neten ismerkedsz. "Két mondatot nem tudnak helyesen leírni" -> Na most nevezz boomernek, de nekem alapból off, ha valaki csak úgy rám ír. Főleg, hogy én nem is társkeresőzöm, de Instán meg Facebookon sajnos rendszeresen betalálnak a "nagyon értelmes" egyének.


Visszautasítás után meg persze, hogy mondanak rád minden csúnyát, mert sokan nem bírják elviselni.


Nekem is írogatott egy pasi, aki külföldön élő magyar, 2000 km van köztünk. Írásos bizonyíték van róla, hogy kifejezte, udvarolni akar, összebújós filmezésről hadovált, milliószor leírta, hogy tetszem neki, párkapcsolati célból ismerkedik, szívecskét rakott a képem alá. Nekem nem volt szimpatikus, meg amúgy sem vagyok egy távkapcsolatos fajta, viszont csak az utóbbit írtam meg indokként, hogy ne bántsam meg annyira. A válasz: "Amit te úgy érzékeltél, hogy tetszem neked, az csak egy közvetlenebb, baráti stílus volt." Szóval kvázi letagadta, hogy párkapcsolatot akar.

2021. aug. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
30%
Csak te nem
2021. aug. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
#42: Köszönöm válaszodat! Tudom, hogy nem interneten kellene, de fogalmam sincs hol máshol ismerkedjek... Látom te is kifogtál ezek szerint már érdekes embereket..
2021. aug. 22. 20:59
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, az internet ilyen, ha pasi vagy, ha csaj.


Keves a normalis szandeku, vagy normalis elmeallapotu ember

2021. aug. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne a dolog!

Kedves kérdező Hölgy,írj rám privibe,ha van kedved,s beszélgethetünk!


40/F

2021. szept. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!