Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek ismerkedéskor férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek ismerkedéskor férfi anyagi körülményeiben mik kizáró okok?

Figyelt kérdés

Milyen dolgok azok amiket ha megtudsz, már nem akarsz vele többet találkozni?


Írhatsz életszakaszokat is: pl. 20, 30, 40 stb. évesen (ha életkoronként változtak ezek a dolgok nálad)



2021. aug. 20. 21:21
1 2 3
 21/25 Lachesys ***** válasza:
100%
Utolsó,nem tudom mivel foglalkozol, de ha havi 3-4 millat keresel, azért azt vágod, hogy nem az átlag. Kb a magyar emberek 0,0001 százaléka vagy az se. Meg a 6-800 ezer is ritka, pedig az is már felső középosztálybeli fizu. És hátszél nélkül meg ebből sincs lakás 30 evesen.
2021. aug. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
52%

Kár hogy egyeseknek 260 a minimum

Pont 260 és aki 250-et keres az már csóró

Tyű de gáz, de legalább jót röhögtem egyeseken itt

2021. aug. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

21#:

Nem írtam hogy átlag lennék, csak azt hogy hiába keresek évi 35 milliót azért egy orvosi végzettségnek örülnék.

Erre írtam nem mindig adatik meg minden. Én másban voltam szerencsés.

2021. aug. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha egy férfi 30 éves kora felett is a szüleivel lakik, azt a prostikon kívül minden más nő el fogja utasítani, az fix.
2021. szept. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 jendra válasza:
Ha nem dolgozik, és nincs is szakmája !
2023. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!