Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mivel lesz több általatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mivel lesz több általatok egy férfi élete?

Figyelt kérdés
2021. aug. 20. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Akit szeretek annak azzal, hogy szeretem. Hogy vele vagyok, társa vagyok, számíthat rám, hogy felnézek rá, hogy oda vagyok érte, hogy boldoggá akarom tenni. Na, ezért nem jövök össze akárkivel. Nagyon kevés olyan férfi van, akinek ezt tudom nyújtani, alább meg nem adom.
2021. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

A férfiakat kellene megkérdezned erről.

Minden ember és párkapcsolat más.

2021. aug. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Attól, hogy társa tudok lenni az életben, mindenben. Csak annak lesz több az élete velem, akivel összeillünk, ahogy nekem is, szóval nem érzem úgy, hogy bármi konkrétat kellene mondanom. Amit én keresek, azt én is nyújtani tudom és úgy gondolom, hogy amitől esetleg nekem jobb párban, mint egyedül, attól a páromnak is jobb lesz velem, ha hasonlóak vagyunk.
2021. aug. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Puszta lényemmel beragyogom a napjait :D
2021. aug. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Kérdés inkább az, hogy mivel lesz jobb az én életem, ha összejövök a férfival?


A férfi csak nyer.. mondjuk ingyen szexet.. és én mit nyerek cserébe?

2021. aug. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

Boldogan tartom a szívét, lelket.

Foglalkozok vele és tudom meghallgatni is.

És nem csak a konyhába lesem minden kívánságát.

😜🔞

2021. aug. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
28%
Oaztom az 5öst! A ferfiak profitalnak többet egy kapcsolatból! Nem a Nők
2021. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
Pont amiatt, ami miatt mindig ők zsonganak a nők körül és ők pitiznek a nőknek gyakran magukat is megszégyenítve és szinte soha nem fordítva. Csak lehet ott valami, ami ennyire nagyon jobbá teszi az életüket. Majd ők megmondják mi az. :)
2021. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Gőzöm sincs. Viszont nem erőszak a disznótor, ahogy mondani szokás.
2021. aug. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Senior Séf ***** válasza:
73%
Férfiként elmondom, én hogy látom a kérdést. Bármit adsz az imádott nőnek, valami mást, valami többet ad vissza. Ha házat adsz neki, otthont varázsol belőle. Ha pénzt adsz neki, értéket teremt.Ha a spermádat adod, utóddal ajándékoz meg. Persze ehhez neked is megfelelő partnernek kell lenned.
2021. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!