Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiak manapság megelégszenek a szamárral is?

Figyelt kérdés

Tudjátok ló helyett a szamár.

Manapság tényleg mindegy csak legyen valakijük? Vagy én látom rosszul?



2021. aug. 19. 18:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt nem vettem eszre.


A szamaraknak nagyon kemény sors jut eleve. Pl le vannak kezelve, nincs nekik udvarolva, de ha adja magát akkor már meghúzzák azert, de aztán ki van d.bva, vagy hülyítve van ugyan(azaz tesznek bele energiát) de meg van csalva, stb.


Nem elégszenek meg vele.

2021. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Megint egy hülye általánosítás. Beszélj magadról, akkor megmondom, hogy miért csinálod.
2021. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
62%
*dobva
2021. aug. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

2. A saját kvalitásaimmal tisztában vagyok.

Arra kennék kiváncsi hogy miért vonz egyre nagyobb tömeget az incel, mgtow, redpill, stb szekták, mert nekik kb bármi jó ahogy észrevettem.

2021. aug. 19. 18:25
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Inkább a nők vannak így. De köztük is kevés.

Nőként mondom ezt, környezetemben tapasztalom.

2021. aug. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
5. Oké és pl ők miért?
2021. aug. 19. 18:26
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

Ha nincs jobb mint a szamár, az még mindig jobb a semminél. De kinek mi


Gondoljunk azért bele, hogy ha valaki nem talál lovat, akkor meg van szólva hogy szűz meghogy béna felszedni valakit, de ha meg a szamárral is megelelégszik, akkor meg az a baj...

2021. aug. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Mert az életük abban merül ki, hogy legyen mellettük egy férfi, kapcsolatfüggőség. Sokan ha nincs férfi, akkor értelmetlennek érzik az egész életüket. A férfi személye sok esetben már mindegy, csak legyen valaki. Ha nem jut jobb, jó a szarabb is. Ezért nem szinglik 1 hétnél tovább.
2021. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekem szexkapcsolatom van. Inkább ez, mint olyannal kapcsolatban lenni aki nem jön be annyira.
2021. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%

Az a baj, hogy mindenki telivérnek hiszi magát, és minimum egy díjnyertes csatamént/kancát akar maga mellé. Két öszvér vagy két szamár meg élhetne egymással boldogan, de egymásnak se kellenek.

Aki szamár, az érje csak be a másik szamárral.

2021. aug. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!