Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a férfiak manapság megelégszenek a szamárral is?

Figyelt kérdés

Tudjátok ló helyett a szamár.

Manapság tényleg mindegy csak legyen valakijük? Vagy én látom rosszul?



2021. aug. 19. 18:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%
Én nem. Talán ez is az egyik oka annak, hogy nincs barátnőm.
2021. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Ezt a kérdést akartad feltenni: "a férfi akit kiszemeltem magamnak és játszadoztam vele miért egy nálam sokkal csúnyább lánnyal jött össze?"
2021. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
Minőségért meg kell dolgozni... az pedig nincs meg máról holnapra.
2021. aug. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi erővel az egész életünkben ez van, hogy a “szamarat “ választjuk. Csupa megalkuvás, az ember ezt elfogadja. Hiába szeretnék én zöldövezeti emeletes házat ha egy kétszobás lakásra futja a külkerületben. De attól még nem mondom azt, hogy oké a szamár nem kell és élek inkább az utcán.

Mind munka mind lakás mint MINDEN téren meg kell alkudni ha belegondolunk.

2021. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Lejjebb adják az igényeket a kelleténél előbb mert vágynak a szeretetre.


Amúgy alapból kevés az olyan pár akik egy szinten vannak. Vagy a csaj sokkal jobb mint a pali vagy fordítva. Néha viszont azért a plázap.csa és a swag gyerekek is összejönnek azért.

2021. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom milyen korokben forogsz, de egy jo pasi / jo no ugy valogathat ahogy csak akar. Nem elegszik meg egy szamarral. Az hogy teged nem valasztanak vagy te nem valogatsz csak azt jelenti hogy nem a fent emlitett kategoriaba tartozol
2021. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted akinek kellenél megelégszene szamárral is, akkor a saját(!) értelmezésedben te vagy a szamár 🤷‍♂️
2021. aug. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ma Mo.-n nincs tökéletes nő/hapsi, talán ezért.
2021. aug. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!