Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknek ismerkedéskor férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek ismerkedéskor férfi anyagi körülményeiben mik kizáró okok?

Figyelt kérdés

Milyen dolgok azok amiket ha megtudsz, már nem akarsz vele többet találkozni?


Írhatsz életszakaszokat is: pl. 20, 30, 40 stb. évesen (ha életkoronként változtak ezek a dolgok nálad)



2021. aug. 20. 21:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%

8

En nem a 4es vagyok, hanem a 10es. Nem folytatom az ismerkedést

Bár, direkt modon sosem kérdezek rá, de foglalkozasbol már lehet kovetkeztetni

2021. aug. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Lachesys ***** válasza:
95%

Utolsó, nőként kérdezem, te milyen javakkal rendelkezel? 30 evesen max annak van lakása és autója, aki örökölt, meg akkor is, ha megkeresi a 6-800 ezret. En orvosit végeztem, haverom most tudott lakást venni hitellel, de csak mert az önerővel rendesen bepakoltam a szülők is...

Szerintem elképesztően felszínes vagy, és a hozzád hasonló nők mind.

2021. aug. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
71%

11

Van kocsim, lakásom! Vettem!

Nem alám rakták! Nyilván hitelből! De igy az enyém lesz végül

Megkeresem a netto 500at! Hamarosan lesz jobb is! Nem gondolom, hogy fekszines lennék, de egy gyári munkas pasira nem nagyon lehet csaladieletet alapozni.

2021. aug. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
32 éves nő vagyok, egyedül élek albérletben, mivel olyan helyen lakom ahol jó a közlekedés nincsen saját autóm -még, nem keresek rosszul, de nem is milliós tétel, szerintem átlagos, de törekszem a jobbra. Szóval ugyanezt várom el, amit én is tudok nyújtani, nem gondolnám, hogy olyan sok. Nem tudom ezt pénzben kifejezni pontosan, mert mindenkinek mások az igényei szerintem. Tudok félretenni, nincsenek gondjaim hónap végén, nincs hitelem.
2021. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%

#5


Azt sem tartom lúzer hulladéknak, aki 260ezer alatt keres. Vannak pl. rendőrök, akik ennél kevesebbet keresnek, természetes, hogy nem nézem le őket. De sajnos családot alapítani nem tudnék olyannal, aki ennél kevesebbet keres, nekem pedig ez fontos.

2021. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

# 11


pl. milyen foglalkozás megnyugtató amire lehet alapozni?

2021. aug. 20. 23:17
 17/25 anonim ***** válasza:
70%

16

Bármilyen IT terület, mérnök, vármilyen sikeres vállalkozó, pénzügyes stb.

2021. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

# 11


a foglalkozás is lehet megtévesztő. Egy barátomnak saját elegáns üzlete van egy szép sétálóutcában, 4 alkalmazottal, de ő elmondta nekem hogy átlagosan egy éveben ha elosztja, havi szinten ő mint tulajdonos nettó 300-400 ezer forintot vesz ki magának mint fizetést.


Ennyit egy lenézett gyári munkás is kereshet Budapesten.


Erről mi a véleményed?

2021. aug. 20. 23:22
 19/25 A kérdező kommentje:

# 17


bármely ilyen szakterületen is van aki nettó 250-300 ezret keres. Ezt hogy szűröd ki?

2021. aug. 20. 23:25
 20/25 anonim ***** válasza:
26%

#12: Olyan dologgal foglalkozom amiből egy év alatt tudok egy budai újépitésű garzont vásárolni.

De nem vagyok orvosnő, és hiába tudok venni 35 milliós lakást egy év alatt, nagyon örülnék ha elvégezhettem volna az orvosit.

Nem mindig adatik meg minden. (nem szexipar)

30/n

2021. aug. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!