Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan magas normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan magas normális testalkatú, esetleg sportos tanult férfi, aki nem talál magának barátnőt? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 12:14
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, de egész életemben olyan társaságba mozogtam, ahol szinte alig volt lány. Az ismerősem vagy házasok, vagy egyedülállók. Ezen a vonalon nem tudtam elindulni. Persze, beszélgetek nőkkel, de azok pechemre ugyan csak foglaltak. Futószalagon meg nem nyomulok. Viszont sosem éreztem azt a tolongást, érdeklődést. Az azért látszik rajtam hogy nem vagyok egy tapadós, vigyorgós olasz csődör, aki a legújabb skalpját akarja begyűjteni. Pl. ma még nőt sem láttam, csak az utcán a kocsiból. Ha meg idegenekkel akartam ismerkedni, azok meg egyáltalán nem voltak nyitottak.
2021. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Azt sem vettem sosem észre, hogy amin van, arra bárki is bukott volna. Ez még kimaradt.
2021. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Jelen: 39 vagyok, és sajnos tudom az okát...
2021. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Mi az oka? Hátha tanulok belőle én is.
2021. aug. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
A neto 500 meg mindig nem olyan sok .... es ott a kulcsszo van olyan ismerosi kore ... nekem sincs pl de ennel tobbet keresek ....nem alberletben lakok hanem sajat lakasban
2021. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

35.


Szakadj már ki a kis világodból. Egyrészt aki nettó 400 felett keres, az már benne van a legjobban kereső alkalmazottak 15%-ában. Másrészt 27 éves a srác még csak. Már két éve is utasított vissza nettó 600-as munkát, amikor itt (ami egyébként az első munkahelye) még csak 420 ezret keresett. Vannak korabeli, vagy néhány évvel idősebb szakmabeli ismerősei, akik 1 millió vagy felette is keresnek. Ez neki is eljöhet mire annyi idős lesz, mint te vagy. Harmadrészt az számít, hogy az ismerősi körödben mennyit keresel. Ha az ismerőseid 90%-a 250-350 körül keres, akkor te 500-zal már ász vagy köztük. És még egyszer ez a társaság nagyrészt egyetemet maximum pár éve elvégzett pályakezdő vidékről Pestre költözött fiatalokból áll. Tehát valahogy legyél már képes elvonatkoztatni a saját kis világodtól és mások (anyagi vagy más értelemben vett) helyébe képzelni magad.

2021. aug. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Én ma ezen a kérdésen gondolkoztam, vagyis magamon. Arra jöttem rá, hogy lelkileg érzékeny vagyok, emellett pedig komoly. Voltak kapcsolataim, de azokat is komolyan vettem. Volt eset, amikor 2 évig nem néztem rá egy nőre sem, annyira megviselt a szakítás. Egyébként nem félek a nőktől, egyből megy a kommunikáció feléjük. Online meg nem jönnek át a fentebb leírtak. Szóval még sem oldottam meg a kérdést.
2021. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!