Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan magas normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan magas normális testalkatú, esetleg sportos tanult férfi, aki nem talál magának barátnőt? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 12:14
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy kort is írjatok.
2021. aug. 12. 12:49
 12/37 anonim ***** válasza:
96%
Magas nem vagyok, 178cm. De arcra nem egy Zac Effron, és dumára sem. Szóval maradtam magamnak. (34/F)
2021. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
92%
Ez mit jelent? Nem tetszik neki senki? Vagy aki tetszik, kikosarazza?
2021. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
79%

10. Az évezred beszólása! 😂😂😂


Akkor most nagyképű leszek, de nem érdekel! A havi bevételem, fizetés, befektetések, bizniszek 1.2-1.5MFt/hó. Pénzügyi diploma, kiváló szakdolgozat, egy jeles szakmai folyóiratban cikkezek havonta. Pilóta jogsi, igaz csak UL. 90 négyzetméteres lakás a XI. kerületben, két autó, az egyik a mindennapokban, a másik "csak" hobbi. Ebben a hobbi kategóriában is ismerik a nevem országosan, de még külföldön is. Angol, német, spanyol fluent szinten. Bejártam a fél világot, fél európát motorral, mert hát az van, nem is rossz. A bmi indexem tökéletes, hulladék ételt nem rakok a testembe. Szelkemi, mentális életemre igényes vagyok. A kockázat viselő képességem remek, de előtte elemzéseket végzek, vakon nem ugrok fejest. Az ingóim, ingatlanjaimon nincs (már) hitel, ez köszönhető a napi aktuális szinten tartott tudásomnak, kapcsolataimnak. Az információ hatalom. Imádok olvasni, mindig mozgat valami. Céltudatos vagyok, már fiatal korom óta meg volt a vízióm ki szeretnék lenni, mit szeretnék elérni. Nem dohányzom, nem iszom, nem drogozom. Ha benéznél a műhelyembe, garázsomba, garantáltan leesne az állad még felnőttként is! Ott nagyjából mindent megtalálsz ami érdekes.


Ennyit dióhejban rólam, a teljesség igénye nélkül.


Akkor most jössz te az egymondatos fricskáddal! 😂😂😂

2021. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

15: Biztosan máshogy definiálja az életet, mint te.

De mondjuk eleve aki életben van, lélegzik, nem lehet életképtelen, az élethez nem kell más, csak egy dobogó szív.

2021. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
#15 Akkor nincs más válasz, mint hogy unalmas vagy, báttya.
2021. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
97%
Hiaba a jo kinezet, a jol fizeto allas, humor stb, ha ferfiatlan a ferfi, nem lesz sikere. Az pedig a fellepes, kiallas, viselkedes, nem pedig kinezetfuggo. Gyerekkorban el lett nyomva, meg lett fojtva ez az attitud, epp ezert fontos, hogy a gyerek neveles kozben ne romboljuk le, hanem erositsuk a szemelyiseget es az onkifejezest.
2021. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
68%
15 kamu, hasonlókat szokott kommentelni de néha felesége van. Ez nem az a bombanős amúgy?
2021. aug. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
32%
Apa modell nélkül nőttem fel, hiába vagyok önálló és sok -sok jó tulajdonság birtokosa, nincs olyan férfias kisugárzásom amitől nedves lenne a bugyi pedig ezen áll vagy bukik a dolog.
2021. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
66%
20-as. A felnott korig van szukseged a mintakra, utana sajat mintat kell kialakitani, meg kell haladni az osoktol "orokolt" dolgokat. Ezt hivjak fejlodesnek. Amugy pedig neked is van mintad, mert valahogyan csak viselkedsz. Csak eppen egy matektanar mintajat koveteted, nem a fociedzoet. Nem is a foglalkozasra akartam kihegyezni, mert nem attol fugg, csak erzekeltetni akartam a kulonbseget. A lenyeg, hogy barmelyiket is hasznalod, az nem a tied.
2021. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!