Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan magas normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan magas normális testalkatú, esetleg sportos tanult férfi, aki nem talál magának barátnőt? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 12:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
69%
Igazából miért lenne kamu amit 15 ír? Nem mondom, hogy nem kell hozzá szerencse is, de amit ír nem elérhetetlen.
2021. aug. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
22, nem azért kamu, mert hihetetlen, hanem mert többféleképp adja elő ezt a sztorit, és több verzióban felesége is van.
2021. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ezekből is látszik, h amit a lányok állítanak, az kamu. Ezeket kb a lányok is írhatták volna, h milyen pasit akarnak.
2021. aug. 12. 14:40
 24/37 anonim ***** válasza:
Van, mostanában kezdtem el komolyat keresni, eddig egy nő utasított vissza randit követően, szerintem nagyrészt azért, mert őszinte voltam és elmondtam neki, hogy nem még komoly kapcsolatom (elmúltam 30). De nem bánom, elvagyok alkalmi ismeretségekkel is. :D
2021. aug. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Engem a "jobbat érdemelsz" szöveggel ráznak le. Igazuk is van :D
2021. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

14.


Ha ez mind igaz és mégsincs nőd akkor te vagy legnagyobb balfék a világon :DDD Már bocs.

2021. aug. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

#26. Akkor bontsd le egyesével. A munkahelyemen nincs szóba jöhető nő. A hobbim során megint csak nincs. Motorozás során sincs. Igazából még érintőlegesen sincs. A bulik világa nem vonzott sosem, persze el tudom engedni magam.


A nők nem keresnek fel csak úgy, ezért próbáltam a neten ismerkedni. Ott meg arra sem voltak hajlandók, hogy válaszra méltassanak. A szabadidőmben erősen aktív vagyok, de ott sem sok nő mozog.

2021. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
És amikor mozogsz? Bevásárlás bármi, tömegközlekedés?
2021. aug. 12. 17:24
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

27. De ha ilyen szinteken mozogsz az életben, akkor hogyhogy nincs arra önbizalmad, hogy odamenj egy ismeretlen nőhöz beszélgetni az utcán/boltban/buszon/edzőteremben/stb, aki mondjuk szemezett veled előtte és látod talán tetszel neki? Mert ezt tőled sokkal kevésbé sikeres férfiak is meg tudják csinálni.


Vagy egy haverom pl Pesten informatikus és neki a baráti társasága, ismerősi köre olyan, hogy onnan iszonyú sok lány 23-26 éves lány akarja őt (haverom 27), mert keres nettó 500-at, egyedül lakik már albérletben (nem lakótársakkal), stb és ez nagy szó azokban a körökben. Ő is amúgy jóképű, motorozik, sportol, stb. És nincs is hatmillió ismerőse, nem is hű de extrovertált, de így is vannak bőven nők, akik őt akarják.

2021. aug. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
29-es és választott közülük vagy homárkodik?
2021. aug. 12. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!