Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan magas normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan magas normális testalkatú, esetleg sportos tanult férfi, aki nem talál magának barátnőt? Mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés
2021. aug. 12. 12:14
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%

Jelen. Nem tudom. Esélyt sem kaptam soha, egy szó nem sok, de még ennyi sem volt.


Egyébként meg van mindenem, független életet élek, munka, szabadidő, hobbi. Hitelmentes lakás, autó, munkahely. 182/88, normális külső.

2021. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Én, de inkább azért mert válogatós vagyok :D Jelentkezők vannak, csak a legjobb nők kapcsolatban. 🤷‍♂️ Szerencse kell, hogy rátalálj az igazira.
2021. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
7%
De szánalmas ha egy nőnek ilyen burkolt kérdésekkel kell társat keresnie. :D
2021. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
84%
#1 akkor vagy nem tudsz csajozni, vagy nem normális a külsőd, hanem inkább az alatti😐
2021. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
3. Relax! A kérdező nem írt rám. 😉
2021. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
90%
Én is ilyen vagyok, fogalmam sincs, mi a gond. A nők, elmondásuk szerint pontosan ilyen férfit keresnek, mint én, sok helyen próbálkoztam, de pl a társkeresőkön válaszra sem méltatják az üzeneteimet. Élőben is rendkívül szimpatikus vagyok, meg "helyes", meg kedves, meg humoros, "jajj de jól érezTEM magam veled a talin", stb, aztán szó nélkül eltűnnek. A közvélemény alapján álompasi vagyok, amúgy meg olyan magányos, mint fagyott kutya az árokban karácsonykor. Most már úgy gondolom, hogy nem bennünk, normális férfiakban van a hiba...
2021. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
185 magas vagyok normális/vékony testalkat, pénzügyi diploma, jól fizető munkahely, saját lakás.... és egyedülálló vagyok :D Mi lehet a baj, nem tudok kivel menni ismerkedni, haverok nem olyanok, tinder meg olyan amilyen (mondjuk most épp két lánnyal is beszélek , de a kivétel erősíti a szabályt)
2021. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%

Régebben volt ilyen időszakom. Magas vagyok, volt eléggé sportos formám, arcom is tetszett már jópár lánynak, tanult vagyok, van humorom, széles érdeklődési köröm stb.


Az ismerkedés azért ment nehezen mert zárkózott voltam, szociális szorongással, nem jártam társaságba, a kisugárzásom is azt üzente hogy elzárkózom, többször kaptam olyan visszajelzést, hogy kizárom magam a társaságokból.

2021. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
60%

4. Soha senki nem mondta hogy nem jó a külsőm, vagy gond lenne a kommunikációmmal. A munkahelyemen havonta 4-6 előadást kell tartanom 100 ember előtt, nem félek megszólalni, jól bánok a szavakkal, nem féltem sosem a nőktől, a hobbim a repülés, havonta 1x minimum repülök, ez még mint randi program sem utolsó. Unalmasnak sem lennék mondható, nyáron körbemotorozom fél Európát. Középvezetőként dolgozom egy pénzügyi multinál, nem felvágás, de nincs anyagi problémám. Sosem mondtam magamról semmit ami a hátteremet illetti, mivel ma már az emberre egyből rásütik hogy nagyképű.


Én a cégnél sem ismerek tipikus ragadvány szexgépeket, egy nő sem tett sem nekem, sem másoknak ajánlatot, nem másznak rá a nők a férfiakra.


Az online piacon senki sem ír vissza egy szót sem, onnan még randim nem volt. De biztos én vagyok béna, ronda és értéktelen

2021. aug. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
56%
Haver, te már csak tudod! 😂😂😂
2021. aug. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!