Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen lányokra mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lányokra mondjátok, hogy normális? 24/L

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Mások nem tudom. De én például olyanokra, akikkel el lehet hülyéskedni. Nem tör ki rajtuk a hiszti roham naponta 2x és nem sértődnek meg minden apróságon. Hűségesek. Az élet céljuk nem az, hogy minden hétvégén félholtra igya magát, bár ez lehet a korom miatt van már. 34 F
2021. aug. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Ismètelni tudnàm magam, az analizàlós kèrdès kapcsàn, de a kérdés komolysàgàra való tekintettel ki is fejtem:

2 kéz ( 5-5 új + köröm )

2 láb ( 5-5 új + köröm )

1 fej (Haj legyen)

Fogak , száj , orr , fülek (2)

Női dolgok: mell (2), vagina,

Ànusz (1)


Bocs hogy a darabszàmot nem írtam mindenhova, de ha szeretnèd beillesztek egy képet a női anatomiàról.


De beszèlhetnek amúgy a női agyról, meg a hormonokrol , normàlis ösztrogén szintről is


Remèlem tudtam segíteni

2021. aug. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Kedves, közvetlen, lehet vele beszélgetni még sem ribi. Tud főzni és van valami alap életcélja. Szülni is akarjon gyereket, tehát legyen anya típus.
2021. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Aki nem ribizli
2021. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#2 és voltam a sokkos:

Inkább írd le hogy milyen vagy , lehet hogy tudnànk segíteni.


Millió dolgot írhatnànk hogy milyen egy "normális" nő

De azt is meg tudnànk mondani, hogy mi az ami nem tetszik

2021. aug. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs látható, érzékelhető mentális problémája bárkire. 2-esnek igaza van, 2 szem, 1 száj stb. pont elég hozzá.
2021. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyanra,mint te!
2021. aug. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Szexmániás.
2021. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 moozygoo ***** válasza:

A normális lány nálam:

-nem atombuta

-nem flörtölget konstans jobbra-balra

-nem beszél sokat csúnyán

-van tartása, értékrendje

2021. aug. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viccesek, csinosak, rendszeresen mozognak valamit, szeretnek kirándulni, kimozdulni, szeretik a szexet, van hobbijuk, érdeklődési körük
2021. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!