Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondjàtok màr el nekem fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjàtok màr el nekem fiúk, hogy miért nem kell nektek a normális nő??? Miért az kell nektek aki csak szèt ràzza magàt az interneten? Mi kell nektek tulajdonkèppen? Mit vártok el egy nőtől? Vagy én vagyok maradi...

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 14:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Ennek mi a köze az ételekhez meg az italokhoz?
2020. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
91%

Mi a normális?

Eléggé általánosítasz.

Fordítva is kérdezhetnénk. Miért nem kell nektek normális férfi. Miért csak a kopasz, audis, kigyúrt izomagyak?

2020. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Mert f..szra éhes :D
2020. nov. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
81%
Téged jól elutasíthatott valaki, aki valószínűleg modelleket likeol a neten
2020. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
60%

Egyrészt, ez nem igaz.

Másrészt, aki ügyet csinál abból, hogy valaki online ki mer tenni egy csinos képet vagy esetleg megoszt dolgokat néha, az minden, csak nem normális nő. Azt csinálod pepitában, mint amit a balhere férfiak szoktak: megy a nyávogás, hogy ők milyen tiszta emberek, nem isznak alkoholt, nem buliznak, nem használnak közösségi oldalakat és ezért valaki aléljon el, mert akik ezt csinálják, milyen szar emberek... Nem, nem azok. Leszarom, hogy ki mennyire nem makulátlan, én sem vagyok az. Nekem csak egy magamfajta kell, nem egy ítélkező barom, aki azt hiszi, hogy bármit elér a fene nagy önmegtartóztatással és a társadalom seggének nyalásával.

2020. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%

Miből gondolod, hogy nem kell?


Férfiként én is, és az ismerőseim 99%-a is, inkább a tipikus átlag, szomszéd lány típussal jár, azt veszi feleségül.


Azok a csajok, akik azon panaszkodnak, hogy a férfiaknak nem kell átlagos nő két típusba tartoznak:

- vagy nagyon szét vannak csúszva, de szerintük olyan az átlag nő (nem, nem olyan)

- vagy kizárólag az insta cicák pasijait tartják férfinek, és csodálkoznka, hogy az ilyen férfi insta cicákkal jár


A csaj ismerőseim 90%-a egyébként egyáltalán nem gondolja, hogy a férfiaknak csak az "interneten magát rázó" (sic!) nők kell, leszámítva a fenti két kategóriát

2020. nov. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%
Vélhetően te sem a szemüveges kicsit bohém fiúkra buksz meg azokra akik pocakosak. Inkább az izmos palik kellenek nem? :)
2020. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
58%

Egy nő nem kell sose igy ki magából kedves kérdező

30N

2020. nov. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy nem.
2020. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
92%

9. van nő aki pont így kel ki.


Nekem pl van egy 160cm/95 kilós nő ismerősöm, kb ő is lehetne. Mert szerinte a férfiaknak nem kell egy olyna igazi nő, mint ő, csak a gebe modellek. Mintha az insta sztárok, és közötte nem is lenne kategória :D

2020. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!