Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondjàtok màr el nekem fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjàtok màr el nekem fiúk, hogy miért nem kell nektek a normális nő??? Miért az kell nektek aki csak szèt ràzza magàt az interneten? Mi kell nektek tulajdonkèppen? Mit vártok el egy nőtől? Vagy én vagyok maradi...

Figyelt kérdés
2020. nov. 23. 14:30
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
A nőknek miért nem kell az átlagbért kereső (240 ezer) kicsit pocakos - hétköznapi férfi?
2020. nov. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

Nekem kell. Volt dolgom insta cicával és tényleg fantasztikus este volt de ilyen mérgező embert, mint az még nem láttam életemben, se férfit se nőt. Nagyon nem érte meg a vele való kapcsolat, akárhogy is címlaplány teste volt.


Csak hát nincs német prémium autóm, bár veheték, de nem költök ilyen szarokra. A márkás gagyi ruhák se kellenek, amik fél év után fakulnak, szétesnek. Nem adok az ilyen külsőségekre, nem arcoskodok, ritkán is érdeklődik az átlagnő.

2020. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
67%
Nekem vékony nőként miért is kéne pocakos férfi? Vagy vékonyat, enyhén izmosat már felejtsek el, mert extrém elvárás? Mondjuk ja, amelyik férfi nem ez a pocakos, tokás, igénytelenül kinéző, az azt se tudja, merre van arccal, akkora jó pasinak képzeli magát. De ez a nők hibája is, hogy így elkényeztetik őket. Sok férfi úgy járkál, hogy méterekre terjeng körülötte az izzadságszag meg sárga a foga a cigitől, a körme retkes, aztán a többségük nem egyedülálló.
2020. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
68%
13: A részletekben rejlik a lényeg. Ilyen apróságok, hogy egy nő nem "az", hanem "ő".
2020. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
73%
14: Sok nő azt hiszi, ha a mérleg keveset mutat, akkor ő már szép. Sokszor inkább nevetséges, ahogy 170 körüli magassághoz 50 kilóval szívószál lábakon és beesett arccal de orrukat fennhordva masíroznak.
2020. nov. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
76%
16: de az ilyen nevetséges nővel úgysem akarsz kezdeni a szívószál lábaival, és beesett arcával, szóval mit érdekel téged, hogy hol hordja az orrát?
2020. nov. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%
Nem azt írtam, hogy szép vagyok, hanem azt, hogy vékony. Ennek ellenére nem kövér férfiakra vágyom, akik zabálnak és nem mozognak semmit.
2020. nov. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
76%
Itt vannak némi gondok a fejben úgy nézem 😂😂😂
2020. nov. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
Az biztos. Pl hogy a férfiak felé is vannak elvárások. Azért durva.
2020. nov. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
45%

Javaslom nézni az észbontókat!


Vannak ott jó pasik meg jó nők,de buták, mint a föld 👍👍👍

2020. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!