Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz, de anyagilag kiemelkedő házasságban élő férfi elhagyhatja a feleségét egy olyan nőért, akibe szerelmes, de csóró?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 12:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
88%

20

Nagyon jól mondtad!


És az orvosok nagyon összetartanak, közös társaságba járnak, de úgy értem, más orvos házaspárokkal együtt. Külön nehéz dolog egy ilyet otthagyni.

2021. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
73%
Soha nem fog elválni, ezzel csak téged etet. Csak mondom.
2021. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
51%

De a Kérdező nem közhelyeket akar hallani. :))) Csaxólok.


Mondhatunk neki bármit, kérdezhetünk tőle bármit. Én már troll vagyok, pedig semmi olyat nem mondtam.

2021. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
29%
Vagy kérdeztem.
2021. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

21, nem más orvosokkal jár össze. Értelmiségiekkel, de nem orvosokkal. A feleségével meg nem megy sehová (mármint baráti társaságba). Egy a baráti társaságunk egyébként, ott ismerkedtünk meg.


23, válaszoltam a kérdésekre, reagáltam az értelmes válaszokra, nem kell hisztizni :D

2021. júl. 24. 13:11
 26/30 anonim ***** válasza:
57%

Nincs ott szar kapcsolat, ezzel csak etet. Ahogyan azzal is,hogy szeret teged. Ha így lenne,elhagyná.

Te meg keress nem nős pasit.

2021. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
54%

Mindegyik ezzel a szöveggel operál a nőknél, csak időnként lefeküdjenek vele. Ez már nagyon régi szar duma, de ugye beválik, mert mindig lesz egy naiv, szerelmes libuska, aki beveszi. Azt nem mondom, hogy nincs pénzéhes, számító pasi, mert ilyen is akad. De azért làssuk be, a többség csak szórakozni akar mással, másokkal a felesége mellett, mert egy pina hosszútávon unalmas nekik. Te is majdnem 100%,hogy csak egy kis szórakozás vagy számára. Időnként bedobja a dumát, hogy így szeret, úgy szeret, mert akkor egy ideig még nem kell új szerető után kajtatnia.

Amelyiknek tényleg szar a hàzassága az bizony, ha a fene fenét eszik is, akkor is elválik, és nem keresi a kifogásokat, hogy a ház, pénz, gyerek, stb., vagy máris legyen egy nő mellette a válás ideje alatt.

Az sincs kizárva, hogy nem te vagy az a nő, aki miatt otthon borítana, hiszen, ha a nemi vágyon kívül is érezne feléd valamit, azzal tisztában van már, hogy idővel ez is elmúlik majd.

2021. júl. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 Senior Séf ***** válasza:
100%
Minden további nélkül. A pénz nem minden. A szerelem hozhat boldogságot a szegénységbe, de a gazdagság a szerelembe soha.
2021. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
6%
Mivel csak a személyiség számít, ez valószínű.
2021. júl. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
32%
Halálod után mivel fogsz büszkélkedni? Hogy mennyid volt a bankszámládon, vagy azzal, hogy milyen érzelmeken mentél keresztül, milyen élményeket szereztél, mit tapasztaltál?
2021. júl. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!