Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz, de anyagilag kiemelkedő házasságban élő férfi elhagyhatja a feleségét egy olyan nőért, akibe szerelmes, de csóró?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 12:06
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%
azt csinál amit akar
2021. júl. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Szóval a felesége gazdag?
2021. júl. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
90%
torveny nem tiltja.
2021. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
79%
Saját példámon mondom, hogy egy nem csóróért is nehezen hagyja ott, akkor is, ha kézenfekvő lenne a lépés. A férfiak rettentő nehezen engedik el a biztos sz@rt is az évek óta működő jóért is. Ez van, gyávák.
2021. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Emberfüggő. Van, aki el, van aki nem.
2021. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
Persze, ha megkapja tőle full , amit otthon nem , volt már rá példa a tortenelembe
2021. júl. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
8%
Tehat azert valasztottad a nejed, mert felsz a golddigerektol, tehat kellett egy jolkereso no, aki nem tamaszkodik rad, mindent felesbe fizet, de mar nem szereted. Most itt van valami szebb es fiatalabb, de hat erre meg koltened kene, nem is kicsit es emiatt mar frusztralt vagy. Szerintem egyik se jo otlet, mindkettonel szarul fogod erezni magad. Szeress bele egy gazdagabba.
2021. júl. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
89%
Ilyen az igazi, szép, mély szerelem. :)
2021. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Én a csóró nő vagyok. A szeretőmnek ugyanúgy jó munkája van, mint a feleségének. Mindketten orvosok. A házasságuk először olyan semmilyen volt, mára már nem szeret otthon lenni. A szeretői kapcsolatunk befejezésén gondolkodom, mert én szeretem őt szerelemmel és állítása szerint ő is engem, mégsem válik. Soha nem kértem, hogy váljon ez az ő döntése, de mára a családi gondjai, az állandó viták beszivárogtak a mi kapcsolatunkba is. A csóró alatt ne munkanélkülit értsetek (nettó 330 ezret keresek, de ez Budapesten nem olyan sok), csak a "pasim" ennek a 3-4 szeresét viszi haza, ahogyan a felesége is. Sokat jelent neki a közös egzisztenciájuk, ez ez közös eredmény és megértem, az emberi részét már nehezebben. Köszönöm, hogy válaszoltatok!
2021. júl. 24. 12:33
 10/30 anonim ***** válasza:
65%

Még mindig nem világos, hogy a feleség gazdag a saját jogán? Vagyis nem értek hozzá, ha mondjuk örökölt vagy nagyon jól keres, akkor az közös vagyon vagy nem?

Tehát ha a pasi kiszáll a házasságból, akkor esetleg pénz nélkül marad?

2021. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!