Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lettem egy férfiba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy férfiba, pedig mind a ketten házasságban élünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen dolgozunk azzal a férfival, akivel egy ideig sokáig csak nézegettük egymást és látszott hogy tetszünk egymásnak. Egy idő után a férfi odajött hozzám, elkezdtünk beszélgetni és utána már minden nap kis ideig beszélgettünk. A probléma az, hogy mind a ketten házasok vagyunk, emiatt a kolléganőim észrevették ezt a flörtölgetést. Azóta a pasi elkezdett kerülni engem, ha találkozunk, ugyanúgy meg van a vonzalom és ugyanúgy beszélgetünk, de ha arra jön egy kolléga, akkor látom rajta, hogy zavarja az, hogy esetleg más is észreveszi hogy tetszünk egymásnak. Én már emberileg is megkedveltem és attól félek, hogy mi lesz, ha elkezd kerülni és még csak szóba sem fog állni velem, nehogy kellemetlen helyzetbe kerüljön. Nagyon rosszul esne. De gondolom az akkor csak azt jelentené, hogy nem érzett irántam semmit, csak szexre kellettem volna neki. Mit gondoltok erről, mit csináljak? Felejtsem el?

#házasság, megcsalás, szerelem
2020. dec. 31. 14:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Gyerekek vannak? Ha igen, akkor ebből nagy sírás lesz és te fogod nagyon megszívni. Tudom, mert benne voltam. Ebből nincs boldogság, akkor se, ha összejöttök, akkor se ha nem. Szóval jobban jársz, ha nem mész tovább érzelmileg.
2020. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nálam nincsenek gyerekek, nála vannak. De ha csak barátok maradnánk, nekem az is jó lenne, itt az a problémám, hogy ha megszakít velem minden kapcsolatot és szóba sem áll velem csak azért hogy ne kerüljön kellemetlen helyzetbe. De akkor mit tegyek? Kerüljem inkább én és próbáljam elfelejteni és én ne álljak vele szóba?
2020. dec. 31. 14:55
 3/20 anonim ***** válasza:
83%

Jobban jársz. A gyerekeit sose fogja elhagyni. Ha meg mégis, neked tényleg kéne egy olyan ember?

Nekem felajánlotta a barátságot az elején, de éreztem, hogy képtelen lennék rá. Később megbántam, mert így teljesen elveszítettem, de amikor arra került a sor, hogy mégis megpróbáljuk barátként, rájöttem, hogy nem vagyok rá képes és soha nem is leszek.

2020. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

ui: A házasságodnak viszont érdemes lenne véget vetni. Nem éreznéd ezt, ha rendben lennétek. Jó, átgondolhatod, érzel-e még bármit a férjed iránt. Ha igen, akkor van értelme küzdeni érte. De ha nem, akkor ne húzd egy percig se, mert az életed telik.

Én annak ellenére válni szeretnék, hogy azzal az illetővel soha nem leszünk együtt, akit szeretek és nem is lesz nekem már soha senki.

2020. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Verd ki szepen a fejedből. Hasonló szituból én olyat sérültem, hogy se szeretőm, se férjem.

Ne menj bele, komolyan.

2020. dec. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De én jelenleg azzal is beérném, ha csak barátok maradunk. Attól félek, hogy nem áll majd velem szóba. Jó, lehet hogy egy idő után az is nehéz lenne, hogy csak a barátja legyek, de egyelőre az is megtenné.
2020. dec. 31. 16:46
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Álltatod magad. Nem lesz elég, hogy csak barát. Azért akarod a közeledben tudni, hogy legalább egy kis reményed maradjon. Lehet, hogy most erre van szükséged: egy kis álmodozásra, de sok élettel játszol és sokkal több rossz lesz benne, mint jó. Konkrétan nekem már akkor megérte volna, ha legalább egyszer lefekszünk és még annyi se lett belőle, csak a sok tönkrement év.
2020. dec. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, lehet. Csak most jelenleg fájna, ha semmilyen kapcsolatom nem lenne vele. Azt sem igazán értem, hogy ha ő valamennyire kedvel, akkor miért van zavarban ha mások látnak minket beszélgetni? Vagy lehet azért mert tényleg csak szexet akarna és semmit nem jelentek neki?
2020. dec. 31. 17:23
 9/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy a barátság sem lenne jó. De hogy lehet valakit elfelejteni? Mit tegyek? Kerüljem? Lehet akkor meg ő nem fogja érteni hogy miért teszem? Viszont azt sem értem, hogy ha valakinek az ember jelent valamit, hogy tudja kerülni csak azért hogy más előtt ne kerüljön kellemetlen helyzetbe? Ezt hogyan tudja megállni? Pedig azt mutatta, hogy nagyon is fontos vagyok neki, de lehet hogy csak eljátszotta a cél érdekében, nem tudom.
2020. dec. 31. 18:26
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesztek csak barátok. Ugyanebben a helyzetben vagyok, tudom hogy nem éri meg. Szóval szépen lassan elkezdtem kerülni. PErsze nehéz mert egyfolytában rámír. De muszáj minden kapcsolatot megszakítani
2020. dec. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!