Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy rossz, de anyagilag kiemelkedő házasságban élő férfi elhagyhatja a feleségét egy olyan nőért, akibe szerelmes, de csóró?

Figyelt kérdés

2021. júl. 24. 12:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
36%
Édes jó élet. Tehát a szeretőd 1 millió körül keres meg te 300 ezret és nem élnétek meg belőle? Hát én telesírom a kispárnámat.
2021. júl. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Én gazdagnak mondanám, de pasim is az (nekem gazdag, aki havi nettó 1,5 milliót keres, de ez nagyon egyéni). A házuk szerintem közös vagyon, de van két kirepült gyerekük, szóval szerintem az az övék mindenképpen. Nem kérdeztem arról sohasem, hogy mi kié. A lényeg, hogy mindketten erősen a magyar átlag felett keresnek, a felesége is.
2021. júl. 24. 12:38
 13/30 A kérdező kommentje:
11, te nem érted a leírt szöveget? Ki beszélt itt arról, hogy napi megélhetés? Én egyedül is megélek a fizetésemből. Nyilván ő is megélne a sajátjából, de jómód és jómód között is van különbség. Megkérlek, hogy ha képtelen vagy érdemben válaszolni és megfelelő stílusban, menj máshová trollkodni. Köszönöm!
2021. júl. 24. 12:39
 14/30 anonim ***** válasza:
46%
És akkor kétmillió helyett csak 1 millió 300 ezerből élnétek? Borzalom. Egyszerűen borzalom.
2021. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
55%
Az a baj, hogy nem trollkodom. Le vagyok döbbenve. Egy értelmes (?) nő elhiszi, hogy ezért nem hagyja el a szeretője a feleségét?
2021. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
55%
Itt most te lennel a 10 evvel fiatalabb pipi akire lecsereli az oregecskedo feleseget? Volt mar ra pelda, de azert egy csinos, karriert epitett dokinot nem konnyu otthagyni. Minden azon mulik hogy tenyleg szar a kapcsolatuk es semmiben nem egyeznek vagy csak elvannak, tarsasagban is jol tudnak egyutt mukodni.
2021. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
62%
De mit akarsz te ettől a jellemtelen, gerinctelen, gyáca senkitől? Hazudik otthon a feleségének. Gondolod neked nem hazudik? Gondolod téged nem fog ugyanúgy csalni, mint most a feleséget? Rólad nem fogja a hátad mögött azt mondani, hogy szar a kapcsolat? Nagyon buta és naiv vagy, ha ebbe belemész.
2021. júl. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

15, soha nem mondta, hogy ezért nem hagyja el. Sőt, soha ne is kértem. Egy kapcsolatban 1000 vetülete van, most erre kérdeztem rá. A többivel ugyanis tisztában vagyok :) Szerintem simán csak troll vagy, de ez legyen a te bajod :D


16, nem vagyok 10 évvel fiatalabb. Ő 44 éves, a felesége 41, én pedig 38. Remélem a matekot el tudod végezni. Nem kértem közhelyeket, köszönöm szépen!

2021. júl. 24. 12:51
 19/30 anonim ***** válasza:
44%
A szar kapcsolat a beetető szöveg, a többit te képzeled bele. Tedd fére a pénzt, tedd fére, hogy orvos házaspár, tedd fére miket mond a feleségéről, tedd fére a hazugságokat. 1-2 óráig, akár napokig is elszinészkedhet valaki, de te el tudsz fogadni magad mellé egy embert ilyen jellemmel? Nem félsz, hogy te lennél a következő "rossz kapcsolat"? Nekem akkor sem kellene egy ilyen alak, ha elhagyná a feleségét. Pont ezért nem kellene, mert így oldja meg az összes konfliktust az életében, hazugsággal, sunyisággal.
2021. júl. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
63%

4 vagyok, megint csak saját példámból indulok ki.

Vannak emberek, akiknek annyira sekélyes az életük, hogy azzal azt hiszik, ha pár százezerrel kevesebb lesz a bevétel, ők úgy már nem tudnak élni. (és nem a megélhetés forog kockán)

Egyszerűen sok mindenkinek kell az irreális mennyiségű pénz, mert az általa biztosított lehetőségekkel (luxus baromságok minden mennyiségben) tömik be az életükben üresen tátongó lyukat.

Valahogy azt nem éri fel ésszel egy sem, hogyha egy tartalmas, megfelelő kapcsolatban van, akkor nincs milyen lyukakat betömni, mert van tartalom.

És akkor még ott van, hogy mit szól a család, a barátok, kettészakad a baráti kör, el kell adni a házat…

Kényelmesek az emberek, amíg nem elég sz*r nekik.

2021. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!