Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az olyan nők akik nem vágynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az olyan nők akik nem vágynak semmilyen párkapcsolatra,azoknak mi a jó abban?

Figyelt kérdés
Adott egy 45 éves korához képest meglehetősen szép nő egy kedves kolléga. A szüleivel él együtt testvére nincs és egy őszinte beszélgetésben elmondta,hogy nem vágyik semmilyen párkapcsolatra.Ezt így elmondta nem akartam faggatni,ne vegye tolakodásnak. De nem hiányzik neki legalább a szex.Simán találhatna férfit magának ,de mégsem...
2021. júl. 24. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy erőszakoskodtak vele és még benne van a rossz élmény nagyon. Csak nem szeret róla beszélni.
2021. júl. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Veled nem
2021. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Girlll3 ***** válasza:
100%
Mert megszokta a magányt. Ha sokáig van valaki egyedül, a libidó is csökken és egy párkapcsolat alkalmazkodást is igényel. Plusz az ő korában már család sem motiváció, meg ugye ki tudja min ment keresztül, lehet volt sok csalódása.
2021. júl. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

40 vagyok. Túl két hosszú, és elég pocsék kapcsolaton. Túl pár rövidebben, ahol szintén nem sok jót tapasztaltam. Utóbbi időkben a szex is úgy nézett ki, hogy essünk túl rajta, nincs benne semmi élvezet. Elmaradt az előjáték, a csókolózás, meg úgy kompletten az intimitás és a harmónia. Szóval hidd el: még csak a szex se hiányzik! Az meg főleg, hogy még egyszer koloncot vegyek a nyakamba. Minden szempontból jobb életem van. Nem vagyok magányos, vannak gyerekeim, ők is végre elég nagyok, minden gömbölyű. Hosszú távon egy férfi jelenléte ezen csak rontana. Tapasztalat. Kihagyom, köszi.

Az látszik, hogy kiegyensúlyozott vagyok, jól érzem magam, ezért időről időre próbálkozik valaki. Többnyire nős pasik. Micsoda meglepetés, nem jön meg a kedvem a kapcsolatokhoz.

2021. júl. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
9%

Egy egyszerű fap.na. Ha viszketne neki intenzívebben, lenne valakije.

Plusz még béna is találni valakit, emberismerete 0.

Ezáltal marad a mindenférefihülyemegcsakaaztakarja.

És még büszke is rá.

De azért bőszen nyomatja másoknak, hogyan éljenek párkapcsolatban...

2021. júl. 24. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%

Tegyük hozzá, hogy ilyen idősen "komoly" kapcsolat már nem nagyon létezik. Az embereknek ilyenkor már van egy fix személyisége, szokásaik, berögződéseik. Ismered a mondást ugye, hogy "régen a padon is elaludtam, most meg csak a saját ágyamban". Tipikus példája annak, hogy az emberek idővel elvesztik az alkalmazkodás képességét.

Aztán az emberek ilyen korban már tele vannak frusztrációval, lelki sérülésekkel, és persze a szerelembe esés képessége is elvész, a kapcsolatokat már a jeges racionalitás motiválja.

Plusz a negyvenes férfiak is hát legtöbbje hulladék. Egy részük házas és csak újítani akar titokban. Vagy lestrapált/igénytelen/koravén/csóró/alkoholista/életképtelen.


Nem csoda, ha sokan inkább azt mondják, hogy hát köszönöm, inkább kihagyom ezt az egészet.


Ja és férfi vagyok, mielőtt valaki belémkötne.

2021. júl. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

Noknek eddig sem a szex volt a lenyeg, ahoz tudni is kene, a ferfiak nagyon nagy tobbsege meg hat… inkabb ne is beszeljunk rola, de nem sok elvezet van benne a nok reszerol!

manapsag meg ha valaki anyagilag jol all, es kerek elete van, egy ferfi halal komolyan csak koloncnak jo.. en 26 eves no vagyok, mindenem megvan, amiert EGYEDUL dolgoztam meg, es ugy vagyok vele, kell a francnak egy ferfi, ha fizetnenek erte sem mennek bele 🤣

Gondolom a tarsfuggoknek, meg azoknak a noknek akiknek abszolut semmi kitoresi lehetosege nincs, mindig jo lesz egy “ferfi”, az onallo sikeres noknek meg nem kell egy bohoc.

2021. júl. 24. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
56%
Lehet aszexuális
2021. júl. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyedül lenni marha jó dolog, fényévekkel jobb, mint megalkudni egy nem megfelelő, túl sok kompromisszummal teli kapcsolatban. Nem mindenki társas lény, nem mindenki vágyik arra, hogy legyen mellette valaki. Az is lehet, hogy traumatizálta egy régi kapcsolata, elnyomták korábban és most, hogy rákapott a szabadság ízére már nem fogja akárkiért feladni. Én teljesen őszintén soha életemben nem voltam úgy vele, hogy jaj, de jó lenne valaki, de jó lenne egy kapcsolat.. Annyira abszurdnak érzem, egészen addig sose vágytam rá amíg nem volt olyan konkrét személy (életemben összesen 5) aki előhozta bennem a vágyat - de akkor is ŐT akartam, nem csak valakit magam mellé. Szerintem nem vagyunk ezzel kevesen, én több embert ismerek aki pont ugyanígy gondolkodik..
2021. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb elérhető férfinél jobb az egyedüllét. Akivel jobb lenne a kapcsolat az egyedüllétnél, annak meg már van valakije, vagy nem tetszem neki.
2021. júl. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!