Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rohadtul demotiváló és sz*r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohadtul demotiváló és sz*r érzés, hogy sose akar összejönni semmi, mikor lesz már ennek vége? 24/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen fáj, hogy századjára kell neki ugrani az ismerkedésnek és nem lesz belőle semmi.

Néha úgy érzem, hogy jobb lenne egyedül.



2021. júl. 20. 18:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
72%
Sztem rettegsz h megtörténik a kapcsolat, ezért az utolsó pillanatban kitáncolsz.
2021. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%

miről beszélsz te kérdező?


most a kérdésed arra vonatkozik hogy mikor fog összejönni egy olyan pasi aki elég jól néz ki számodra, mert amúgy te nem tudsz mit kezdeni a több tucat csúnya pasival aki amúgy a tenyerén hordozna?


nem sirni kell, hanem beérni az átlagos (=csúnya a te szemedben) férfiakkal.


persze értem hogy a férfi szó alatt csak a jobbfajta pasikat érted nem akárkit.

2021. júl. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
67%

Most őszintén.

Miért bántjátok őt?

Álljon össze egy olyan férfival, aki nem szimpatikus, nincs meg a kémia, ezáltal nem fog működni semmi, és csak szenved mellette?

Ez jó megoldás szerintetek?


Én pontosan így jártam. Össze álltam valakivel, csak azért hogy legyen valakim, és 15 évet szenvedtünk egymás mellett.

Ez marha jó megoldás.

Pont a szép fiatalos éveim mentek el.😢

2021. júl. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

"Álljon össze egy olyan férfival, aki nem szimpatikus, nincs meg a kémia, ezáltal nem fog működni semmi, és csak szenved mellette?"


Igazad van, így sokkal jobb, legalább nem mellette szenved, hanem nélküle... lol

2021. júl. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

"Össze álltam valakivel, csak azért hogy legyen valakim, és 15 évet szenvedtünk egymás mellett.


Ez marha jó megoldás.


Pont a szép fiatalos éveim mentek el.😢"



Ez a te hülyeséged, eddig tartott rájönni h nem fog megváltozni xD szerencsétlen

2021. júl. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Na kérdező én is hasonló cipőben járok,mondjuk nekem több kapcsolatom volt,de az mind olyan volt hogy csak legyen valakim.Azóta egyedül vagyok,mert hosszútávon az se jó ha saját magamat becsapom ezekkel a kapcsolatokkal.Azóta egyedül és keresem az igazit ami majd össze jön egyszer vagy nem :D 26/F
2021. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Yoda m. ***** válasza:
0%

Ksdves 17-es!

Érdekes, amit írsz. Hogy... becsapod magad. Én pl. erre képtelen lennék. Ugyanis NEM vagyok ketten. Mert hát azt kérdezem, ki csap be és kit? Én és önmagam? Én pontosan (ön)magam vagyok!😉

Mondjuk... becsapni mindenki mást képes vagyok 😅, csak önmagamat... na azt NEM.


Egyébiránt... ha (túl) magasra emeli az ember a mércét, hát nem lesz nő (vagy férfi), aki átugorja. A magas szintű önértekelés, avagy sokszor az önhittség (nem mindegy!) teszi ezt. (elme játék, vagyis ego)

Ezt érdemes evidenciában tartani és .... NEM ragaszkodni annyira az elveinkhez, elvárásainkhoz. (Mert épp az lesz, ami aztán bekorlátoz)

És akkor könnyebb lesz az élet. (de a halál is)😌


Az ERŐ legyen veletek!

2021. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Na kaptál privátokat?
2021. júl. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!