Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az demotiváló, hogy egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az demotiváló, hogy egy 17 éves pasinak, aki tetszik nekem, nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Pedig nagyon jóképű és jó teste is van. :$

Szerintem simán lehetett volna legalább pár tucatnyi barátnője, de ő nem az a hétköznapi srác, akinek mindenki megfelel szerintem. :)


De nagyon cuki, ismerem egy kicsit, köszönőviszonyban vagyunk, és mindig nagy mosollyal köszön, ha pedig elmegyek mellette, tök édin mosolyog. *-*


De ugye nem volt még barátnője. :/


Mit gondoltok?


Ő 17/F, én 16/L


2011. szept. 10. 08:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
azt, hogy hagyd a francba te ribanc.....:@
2011. szept. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Such questions...very demotivational...
2011. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne demotiváló...? Inkább örülj, hogy ilyen kincset kaptál :) Ugyanis sokkal kedvesebben fog viselkedni :)
2011. szept. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért is lenne az?


Örülj neki! Ő egy csiszolatlan gyémánt!


Szerintem vágj bele, sokkal lelkesebb lesz mint a többi, hisz te lennél az első barátnője!


17/F

2011. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a demotiváló, hogy te vagy ilyen hülye....
2011. szept. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem csak előny...könnyű préda.!
2011. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést. Miért számít az, hogy nekünk demotiváló e? Csak az számít, hogy neked az e... Amúgy nekem sem volt még ténylegesen barátnőm (legalábbis hosszútávon nem), viszont szerintem egy olyan lányt sem találsz azok közül akik velem beszéltek, vagy barátaim, akik unatkoztak volna mellettem. :D


szintén 17/F

2011. szept. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
Penis infortanus lateris sinistri.
2011. szept. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, örülök, hogy így gondoljátok! :D

Bár ez, hogy könnyű préda... Én épp az ellenkezőjétől félek. :s


Egyébként kedves utolsó, az infortunatus. ;)

2011. szept. 10. 10:08
 10/20 anonim ***** válasza:

Az igaz, hogy nem biztos hogy könnyű préda. De ha mosolyog rád, az jelenthet valamit. Próbáld kideríteni, hogy mi vonzza Őt. Valószínűleg külsőre eléggé bejössz neki.


18/F

2011. szept. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!