Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az demotiváló, hogy egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az demotiváló, hogy egy 17 éves pasinak, aki tetszik nekem, nem volt még barátnője?

Figyelt kérdés

Pedig nagyon jóképű és jó teste is van. :$

Szerintem simán lehetett volna legalább pár tucatnyi barátnője, de ő nem az a hétköznapi srác, akinek mindenki megfelel szerintem. :)


De nagyon cuki, ismerem egy kicsit, köszönőviszonyban vagyunk, és mindig nagy mosollyal köszön, ha pedig elmegyek mellette, tök édin mosolyog. *-*


De ugye nem volt még barátnője. :/


Mit gondoltok?


Ő 17/F, én 16/L


2011. szept. 10. 08:51
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Most ez komolyan baj ilyen fiatalon? Ahelyett, hogy örülnél, hogy nem kéne exekkel foglalkozni... na meg ahány volt kapcsolat, annyi szakítás is.
2011. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Szia!:) Szerintem még nem vészes, hogy a gyereknek nem volt barátnője. Annyit kérdeznék, hogy azt honnan tudod, hogy nem volt barátnője? Csak azért mert ha ő mondja és közbe a háttérbe kavar valakivel... Akkor hátsó szándéka van neki... Vagy ha valóban nem volt neki barátnője, akkor az alábbiak lehetnek: fiúkhoz vonzódik jobban inkább (reméljük azért kizárt és kevés esély van rá.) Vagy a lányokat szereti, de félénk vagy nem akar kapcsolatot, vagy vigyáz magára...szülei pici fia és ők nem engedik stb..) Amúgy én is 19/F vagyok és még nekem se volt barátnőm. Szóval nem hiszem, hogy furcsa lenne... :D
2011. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem volt még barátnője. Ez tök jó dolog. De ha nem ismered csak köszönőviszonyban vagytok akkor honnan veszed? Amúgy meg tökre jó pont hisz te lehetsz neki az első. Szóval mindent bele.
2011. szept. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Van egy nagyon jó barátom, aztán ő a srácnak a legjobb barátja. Ő mondta, hogy sok csajjal randizgatott már, de még nem talált olyat, aki úgy igazán jó lett volna. :)


És nem, nem meleg. :D

2011. szept. 10. 13:07
 15/20 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van: a, vagy mindenkiben talál kivetni valót: finnyás/kötözködő. b, nem elégszik meg a tucatlányokkal, hanem igazi kell neki: igényes,régi értékeket valló.


Necces a dolog, amíg bele nem mész, de akkor hamar kiderül.

2011. szept. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Hailey13 ***** válasza:
én értelek:D de gondolj bele: nem lenne jobb az ellenkezője. csókolózás közben arra gondolnál hogy hányan jártak már ott..:D persze ha szereted elfogadod a "múltját". neki ilyen a múltja:)
2011. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Odajött tegnap egy koncerten hozzám. :D

Kicsit be volt csiccsentve, és dumálgattunk, megkérdezte, melyik osztályba járok, de mielőtt válaszolhattam volna, azt mondta, kitalálja. Azt mondta, c-snek tűnök, kérdeztem, miért és azt válaszolta, mert nagyon Cuki vagyok. :D

Nagyon édes volt. :$

2011. szept. 18. 10:04
 18/20 anonim ***** válasza:

Istenem valamikor el kell kezdeni, te ti csajok ezt nem értitek meg soha...!!!!


Miért lenne baj? Te is úgy születtél, hogy mindent tudtál??? Hogy átéltél már mindent?


Gondolkozz már, majd most lesz barátnője. Mi lenne ha veled azért nem járna senki, mert nem volt barátod??? Jah hogy ez a fiúknak nem baj, mert nem agyalnak ilyen baromságokon, mint ti lányok... Mi az hogy demotiváló??? Ha ennyire zavar téged, h nem volt barátnője hagyd a fenébe, viszont ha megtetszett, akkor mellőzd az ilyen ostoba kérdéseket, mert mindenkinek valahol el kell kezdeni a dolgokat. Valakinek később, van akinek korábban jönnek össze a kis dolgai.


Ugyanolyan ember, mint a többi. Jaj ti kis istennők, ne várjátok már el a másiktól, hogy olyan tapasztalattal rendelkezzen, amit át sem élt.


Mindig keveritek a dolgokat, csak erre vagytok jók, szerintem te sem tudod mit akarsz, mert ha tudnád nem tennél fel ilyen kérdést! Sok sikert!!!!!!!!!!!

2011. szept. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
megszólalásig értelmes kis lotyó lehetsz !
2011. szept. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

értelem az nem sok lehet, de a tested tuti 10/10-es


:D

2011. szept. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!