Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok/fiúk, ti mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/fiúk, ti mennyire hagyjátok el magatokat szakítás utáni depiben? Főleg akkor, ha más demotiváló is van (pl. vizsgaidőszak)?

Figyelt kérdés

Ma reggel ránéztem a lenőtt, 4 napja megmosatlan hajamra, a szétkapart arcomra, az újranőtt szemöldökömre, és úgy döntöttem, ideje lenne felállni a padlóról.:D


Durva szakítás+szigorlatok hada+munka kombó.


Ti mennyire hagyjátok el magatokat? Bár nem tudom, fiúknál ez mit jelent.:D


26L



#szakítás #szépségápolás #elhagyni magunkat
2014. jún. 21. 09:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én ...bepániklok, és ezt ellensúlyozandó a sötét szobában fekszem, esetlegg nyugtatóval, minél többet aludva, hogy ne gondolkodjak.

HEtekig, és már magamra sincs kedvem, edzeni. Mivel ilyenkor nem eszek, csak amikorkezdek joban lenni, akkor bőven, hízok...

A hajamat nem festem, mert imádom a színét, ezzel nincs gond. Most naponta kéne, de ilyenkor nem érdekel...Vizsga sem, volt már bukásom...


Tudom, hogy ez így nem normális, azon dolgozom, hogy másképp tudjam kezelni.

2014. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
az csak attól függ hogy milyen szoros volt a kapcsolat közöttünk. ha nagyon akkor nagyon elhagyom magam, de ha nem lényeges akkor le sem ...
2014. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos muszáj festeni, mert őszülök 6 éve, szóval elég cikis lenne.:) Barnáról szőkére van festve, mert amúgy nagyon látszana a lenövésben az ősz...:D
2014. jún. 21. 09:36
 4/12 anonim ***** válasza:
Én irtózatosan elhagytam magam, semmihez nincs kedvem, most még egy baleset is közbejött, szerencsére a vizsgák után és a pláne, hogy 2 km-re lakik tőlem a volt barátnőm, szóval ha lehetne, bármikor láthatnám... Pocsék érzés.. 20/F
2014. jún. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel egy szakításom volt, arra tudok csak visszagondolni. Két-három napig fel sem fogtam a szakítást, mert nagyon szépen, nyugodtan sétáltunk ki az ajtón. Majd jött a "telefon időszakom", mindig a kezemben volt, fel akartam hívni, írni akartam neki, hiányozni kezdett. És mikor tudatosult bennem, magamba fordultam, csendben voltam, alig beszéltem, nem ettem, üres voltam, semmit sem akartam. Nagyon hálás vagyok az unokatestvéremnek, aki felpofozott a padlóról egy hét után, mert nem tudom, mit kezdtem volna nélküle. Utána összeszedtem magam, de akkoris kellett egy hónap, hogy őszintén mosolyogjak újra. Most már jobb, még mindig szeretem, de csak azt, ami egykor köztünk volt. Őt pedig tisztelem, mint embert, de túlvagyok rajta.
2014. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Undorito vagy...
2014. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És a lenövésben, ahol barna nem látszik az ősz?
2014. jún. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nem annyira, mintha az egész barna lenne, mert akkor ott is látszana, így meg olyan, mint a szőkében a melír (meg sem lehet attól különböztetni):D


és igen, vártam az undorító vagyok kommentet, igazad van egyébként:D menj, csodáld magad a tükörben, bár mi is megtehetnénk, de sajnos nem vagyunk te...brühühü:D

2014. jún. 21. 09:50
 9/12 anonim ***** válasza:

Ő csak trollkodni akar szerintem.

De tényleg vannak olyanok, akik azt hiszik, hogy aki nem úgy reagál egy problémára, mint ők, az nem normális. Pedig lehet, hogy hosszabb távon jobban jár. Semmivel nem rosszabb az, aki nem mosolyog szakítás után rögtön.

2014. jún. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

tudom, hogy csak trollkodni akar, azért reagáltam rá, mert viccesek az ilyenek:D de egyébként igaza van.


persze, hogy nem mosolygok, senki se mosolyogna azok után, amiket én kaptam attól a fiútól. De attól még persze elmehetnék kozmetikushoz...

2014. jún. 21. 09:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!