Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rohadtul demotiváló és sz*r...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rohadtul demotiváló és sz*r érzés, hogy sose akar összejönni semmi, mikor lesz már ennek vége? 24/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen fáj, hogy századjára kell neki ugrani az ismerkedésnek és nem lesz belőle semmi.

Néha úgy érzem, hogy jobb lenne egyedül.



2021. júl. 20. 18:47
1 2
 1/18 Noren1989 ***** válasza:
72%

Akkor lesz, mikor felfogod, h önbecsülés kell. A kapcsolat nem kötelesség, ahogy az ismerkedés sem. Ha 24évesen meg folyton àtb-sznak, akkor meg baj van a toronyban.


És igen, biztonsàgosabb egyedül. Kompromisszumot nem kell kötnöd, ha nem tudsz.

2021. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
akkor maradj egyedül...
2021. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%

Dettó mint te!

28 N

2021. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
89%
Nyilván próbáltad már magadban elemezni, hogy mi ment eddig rosszul. Mire jutottál? Rossz helyeken keresgélsz? Túlzottan rátelepszel a másikra, mert félsz hogy elhagy? Talán a külsőddel lehet gond, amin lehetne változtatni, de nincs hozzá akaraterőd? Szerinted mi a kudarc oka?
2021. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
megint nem jött össze az ízom gyuri vagy a barbi arcú géza fiú ?
2021. júl. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
XD kivi lennék milyen agymenés miatt szabotálod magad
2021. júl. 21. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező és #3-as, mi az, ami pontosan nem jön össze? Hosszú távú párkapcsolat? Vagy egy szexkapcsolat, amiben csak jól érzitek magatokat? Esetleg barátság extrákkal, ahol vannak néha közös programok is?


Egyáltalán milyen típust kerestek? Értem én, hogy sztereotípia stb., de mindennek van alapja...

2021. júl. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Yoda m. ***** válasza:
93%

Hogy mikor lesz már ennek vége?


Hááát kedves kérdező, mihelyst felhagysz ezzel a nagy-nagy AKARÁSSAL, aminek kizárólagos célja, hogy ÖSSZEJÖJJÖN mán valami... azaz Valaki! Aki majdan "boldoggá tesz"!

Önismerettel hogy állsz? Csak kérdem.

Tudod, ha valami/bármi nagyon nem megy az életben, rendre ki szok derülni, hogy amit elengedni kellett volna, ahhoz bazira ragaszkodunk. Amit meg el kellene kapnunk, azt simán elengedjük, sőt fancsalogva, undorodva eltoljuk magunktól.

Mentalitás és önismeret. Ezek a kulcsszavak.


Az ERÖ legyen veled!

2021. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
59%
És miért nem jön össze?
2021. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem azért amit a 9 eske írt.

Mert a helyzet az, hogy amikor az ember nagyon akar, akkor biztosan nem sikerül.


A élet rengeteg területére igaz az, hogy amit nagyon akarunk, azt előbb utóbb elérjük.

A társkeresésre ez nem igaz. Az igazi akkor fog jönni, amikor nem is tervezzük, amikor már szinte nem is akarjuk.


Persze tudom, hisz én is ebben a cipőben járok, hogy amikor az ember magányos, akkor nagyon nehéz nem akarni, és nem görcsölni.

Sajnos ösztön szerűen jön magától, hogy az ember társat akar.

2021. júl. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!