Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a csúnya nőket könnyebb megszerezni amikor pont nehezebb?

Figyelt kérdés

Sok csúnya lánynál próbálkoztam a legtöbb mentálisan sérült volt, erősen önbizalom hiányos is.


Hiába próbálsz velük normális témát beszélgetni, érződik, hogy mentálisan labilisak. Ha valami bókot mondasz nekik, akkor jön a válasz, hogy ők milyen rondák, stb. értelmes témáról nem lehet velük beszélni, csak hogy ő nekik milyen rossz éppen.


Ki találta ezt ki, hogy a ronda nők könnyebben kaphatók a szexre? Mert én nem így vettem észre.


2021. júl. 14. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
A jó pasiknak könnyebb. A ronda nők ugyanazokért a férfiakért versenyeznek, mint a szebb társaik. Szerinted mivel tudnak versenyezni? De a többi férfira ők ugyanúgy tojnak.
2021. júl. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak a fejedben létezik, minden az attitűdön, és a kisugárzásodon múlik. Ha "becsicskulsz" (nem tudok jobb szót, tényleg nem) a neked 'nagyon szép' / 'elérhetetlen' kategóriába eső nőknél, akkor ez nagyon könnyen észrevehető. Egy megalázkodó, magát alárendelő személyiség pedig minden, csak nem szexy (itt most nem a szexuális értelemben vett alárendeltségre gondolok, hanem magára a beszédstílusodra, hozzáállásodra, reakcióidra, mimikádra, gesztikulációdra).


Egy barátom imádja a csont vékony lányokat, neki elérhetetlen kategóriát képeznek. Bármelyikkel, bármennyit, bármikor el tudok beszélgetni, de nálam abszolut esélyük sincs, mivel nálam fontos, hogy egy nőn legyen hús (izom, vagy hús-hús, nekem teljesen mind1). Ellenben neki nehézségei vannak, mert feszeng.


Nem szabad feszülni, a randi jó dolog, beszélgetni kell, jól kell magad érezni, le kell engedni. Egy jó beszéletés, röhögés mindig jó kikapcsolódás lesz, ha nem gondolod tovább. És miért tennéd? Majd alakul ami alakul.

2021. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

2.-nek igaza van. A lesajnáltatás férfiként csak annyit tesz, hogy a nő pofájába tolod milyen szar az életed és ezzel azt mondod veled nem érdemes kezdeni..

Ha szar is az élete valakinek, egy pillanatig eljátszhatja a jót.. Azt másnap meg vajas kenyér teával..

2021. júl. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
9%
Igen, nekem pl. azért nehéz, mert látják rajtam a nők, ha rondának tartom őket és nem nyomulok, érdektelen leszek, nem figyelek egyszerűen miről pampog. Tényleg nehezebben tudok ronda lánnyal összejönni.
2021. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De a csúnya nők is ugyanúgy elvárják, hogy te mindent tegyél meg. Minek tennék? Akkor már inkább egy átlagos lánnyal beszélgetek. Ha meg mondom hogy csak szex akkor jajj de bunkó vagyok.
2021. júl. 14. 18:44
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Csúnya nőknek is sokszor nagyobb az ego, mint a jól kinezo csajoknak.
2021. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
6, ha nem is a nagy ego, inkább az van, hogy mindenáron meg akarják mutatni, hogy csak azért is össze tudnak jönni egy jó pasival. Nyilván ezek a nők a jó pasiknál nem kérettethetik magukat és azok (legalábbis egy részük) a gyors, könnyen jött numera érdekében a legkisebb ellenállás felé hajtanak és simán megdugják a ronda és/vagy kövér nőket.
2021. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, más megközelítésből úgy fogalmazhatunk, hogy te szándékosan csúnya, mentálisan sérült nőket környékezel meg, hogy szexuálisan kihasználd őket. Szerintem gondolkozz el ezen...
2021. júl. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert sok agyhalott férfi azt hiszi, hogy az a nő, aki neki nem tetszik, senkinek sem tetszene, és biztosan párkapcsolatfüggő, azárt oda fogja magát dobni az első jöttmentnek.
2021. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az 1-es és a 6-os mondta jól! Mert ezeknek a nőknek is a jó pasik tetszenek, hiszen a te külsődnek semmi köze ahhoz, hogy neked ki tetszik.


Ennél fogva a jó pasik csak annyit tapasztalnak, hogy több nőnek bejönnek, de ebből a rondábbak azok, akik jobban nyomulnak vagy könnyebben kaphatóak, nehezebben levakarhatóak és így tovább. Majd jön a segítőkész szándék, hogy próbálkozz ezeknél, hiszen gondolják ők, hogy ha rájuk elég durván rávetette magát, üldözi őket a szerelmével, akkor talán ha a nála előnytelenebb külsejű pasi (hiszen férfiként önmagukból indulnak ki) könnyebben megkaphatja őket.

2021. júl. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!