Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják, hogy a csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy a csúnya nőket könnyebb megszerezni amikor pont nehezebb?

Figyelt kérdés

Sok csúnya lánynál próbálkoztam a legtöbb mentálisan sérült volt, erősen önbizalom hiányos is.


Hiába próbálsz velük normális témát beszélgetni, érződik, hogy mentálisan labilisak. Ha valami bókot mondasz nekik, akkor jön a válasz, hogy ők milyen rondák, stb. értelmes témáról nem lehet velük beszélni, csak hogy ő nekik milyen rossz éppen.


Ki találta ezt ki, hogy a ronda nők könnyebben kaphatók a szexre? Mert én nem így vettem észre.


2021. júl. 14. 17:55
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
8, ez nem így van... nincs ráírva senkire, hogy mentálisan milyen. Ez az ismerkedésnél szokott kiderülni és akkor rögtön meg is mondom neki, hogy ez a stílus nekem nem jön be, vagy nincs közünk egymáshoz. Nekem egy szex nem ér meg annyit, hogy közbe lehozzon az életről a csaj a baromságaival.
2021. júl. 15. 01:48
 12/12 anonim ***** válasza:
25%

Azért mondják, mert a Tinder/Instagram előtti világban ez így volt. A való életben a csúnya nőket a férfiak rendre figyelmen kívül hagyták a clubbokban/házibulikban, így szex nélkül maradtak és bárkivel lefeküdtek (én is így vesztettem el).


A lezárások utáni Tinder/Instagram világban viszont megváltozott a helyzet. Ma már online bármelyik nő megkaphat bárkit. Amit tapasztalsz az azért van, mert a csúnya nők a többieknél jóval korábban, már évekkel ezelőtt kipróbálták magukat az interneten, így tisztában vannak a párkapcsolati piaci értékükkel és ennek megfelelően viselkednek a való életben is. A szép nőknek ezzel szemben a lezárásokig nem volt szükségük arra, hogy online próbálkozzanak, mivel elégedettek voltak azzal, amit a való életben kaptak. Emiatt a párkapcsolati piaci inflációval sincsenek annyira tisztában, így gyakran annal jóval alacsonyabban lövik be a szintjüket.


Persze most, hogy az online az új norma, ez is meg fog változni és szép lassan a szép nők megint be fogják előzni a csúnya nőket az elvárásaikban. Ugyanakkor ezt a férfiak 90% -a már nem fogja észrevenni, mivel online mind a szép, mind a csúnya nők is a férfiak felső 10% -át húzzák csak jobbra.

2021. júl. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!