Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 30 éves korukra se voltak még nővel,pasival, nekik miért mondják azt,hogy "nem maradtak le még semmiről"??

Figyelt kérdés

Ez abszolút nem igaz. Eltelt úgy 10-15 év, hogy nem szexeltek, talán nem is csókolóztak senkivel. Ez KIMARADT. Nem volt.

Rohadtul lemaradtak a kamaszos érzelemvilágtól csak még nagyobb extázisnak számító érzelmekről, melyet ezek a dolgok okoznak. Mostanra belekeseredtek a dolgokba, így ha össze is jön valaki nekik, nem tudják úgy élvezni, akkora érzelmekkel, mintha korábban már lett volna ilyenben részük.


Miért kell hülyíteni ezeket az embereket, hogy nem maradtak le semmiről? Dehogynem.


2021. júl. 10. 11:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
24%
30 évesre nem szokta írni senki sem, max 20-22 évesekre..
2021. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nekik rosszabb, hanem azt,hogy ez nettó baromság, hogy "nem maradtak ki semmiből". De, kimaradtak. Miért kell ilyen baromsággal "nyugtatni" őket, azaz hazudni nekik? :D
2021. júl. 10. 12:20
 13/22 anonim ***** válasza:
95%
12: Mesélj, miből maradtak ki? Kit ismersz aki 35 évesen azzal van, akit 16 évesen megismert? Én nem sok ilyet.
2021. júl. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod, hogy aki ek írsz milyen ro
2021. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudhatod, hogy akinek írsz milyen rossz lelkiállapotban van és épp az öngyilkosságot fontolgatja-e pl. Ha valaki nagyon elkeseredett, akkor nem az a legjobb módszer, hogy 100%-osan szembesíted és elveszed tőle a reményt (ha személyes barátságról van szó, akkor van, hogy pont ez segít).

Van egy másik vetülete is ennek: akik már túlestek ezeken a dolgokon számukra ezek nem o

2021. júl. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
26 vagyok, a fentebbi kategóriába esek. Tisztában vagyok vele, hogy kimaradt, de mit tudok csinálni? Visszamenni az időben nem lehet, akkor keseregjek rajta? Ez van.
2021. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 moozygoo ***** válasza:
Régen bántam, aztán szexeltem, és rájöttem hogy nem volt olyan nagy dolog
2021. júl. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
72%
Én ezt azért mondom, mert legtöbben az "élet" alatt a dugást értik, az meg egy kis szelete az életnek.
2021. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kimaradt. Oszt? Vót helyette más....



37F incel

2021. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
29%
Nyugtatni akarjak az életre alkalmatlan pasikat. De nettó baromság. Persze kimaradt nekik és sose lesz pótolva.
2021. júl. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!