Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 30 éves korukra se voltak még nővel,pasival, nekik miért mondják azt,hogy "nem maradtak le még semmiről"??

Figyelt kérdés

Ez abszolút nem igaz. Eltelt úgy 10-15 év, hogy nem szexeltek, talán nem is csókolóztak senkivel. Ez KIMARADT. Nem volt.

Rohadtul lemaradtak a kamaszos érzelemvilágtól csak még nagyobb extázisnak számító érzelmekről, melyet ezek a dolgok okoznak. Mostanra belekeseredtek a dolgokba, így ha össze is jön valaki nekik, nem tudják úgy élvezni, akkora érzelmekkel, mintha korábban már lett volna ilyenben részük.


Miért kell hülyíteni ezeket az embereket, hogy nem maradtak le semmiről? Dehogynem.


2021. júl. 10. 11:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Gondolom magadról beszélsz!?
2021. júl. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem. :D Csak feltűnt itt a gyakorin, hogy csomószor nyomnak ilyen kommentet.
2021. júl. 10. 11:42
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Mert úgy gondolják, van még hátra legalább 70 évük.
2021. júl. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
en nem maradtam le miert maradtam volna ? ha akarnak barmikor sexelhetnek
2021. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Mert akik már kipróbálták, tapasztaltak benne jót-rosszat, es ez a jó-rossz 10-40 év múlva is elérhető lesz.
2021. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
80%
"Ez KIMARADT. Nem volt." És akkor mi van? Ez olyan, mintha azt mondanád, "20 éve nem fénymásoltam könyvet!" Húúú, ez kimaradt.
2021. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Aki mondjuk elmegy prostihoz vagy összejön valakivel "jobb híján", csak azért, hogy meglegyen neki ez a dolog - az mivel másabb azoktól akiknek ez nincs? Szerintem nem sok különbség van.
2021. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
78%
(értsd: Nem nagy dolog és bármikor megtehető)
2021. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%

Itt, a gyk-n elég furán gondolkodnak néhányan... Szerintük teljesen normális kb. egész életedben csak masztizni, ha nem értesz egyet, akkor veled van a baj, és nyilván ez az általuk feltételezett "baj" az oka annak is, hogy nem kellesz senkinek.

Pár napja töltöttem a 30-at, ugyan volt egy-két említésre sem méltó szánalmas szerencsétlenkedés, de nagyrészt csak a büdös semmi jutott, jelenleg is több mint 7 éve és 2 hónapja teljes üresjárat, épp csak nem nőtt vissza a szűzhártyám... Elteltek a 20-as éveim így, nélkülözve, nem kellve, miközben van libidóm, lennének igényeim... Aki szerint ez teljesen rendben van, azt inkább nem minősítem.

2021. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

"Mostanra belekeseredtek a dolgokba, így ha össze is jön valaki nekik, nem tudják úgy élvezni, akkora érzelmekkel, mintha korábban már lett volna ilyenben részük."


Ez csak a saját vélekedésed, szerintem egyik állítás sem igaz.

De ha így veszed ezt a dolgot, akkor te meg arról maradtál le, amit ők csináltak kamaszkorukban, mert te addig mást csináltál.

Pl. feltételezem, nem jártál korkedvezménnyel kutatói könyvtárba gyerekkorodban.:))

Akkor pedig egészen mást jelent neked a Titkok könyvtára c. film, egyáltalán nem fogod úgy élvezni, mint az, aki már 10 évesen szakszkritból fordított titkos iratokat.;)

2021. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!