Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek olyan, hogy utaztatok buszon vagy vonaton és úgy aludtak el melleted, h ráddőltek? Idegenek.

Figyelt kérdés
Lett vmi belőle?
2021. júl. 9. 15:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Vonaton volt mar ..semmi nem lett belole
2021. júl. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Velem buszon volt ilyen,egy nagydarab csatak részeg,büdös férfi pár másodpercenként elaludt és rámfeküdt teljesen. Én ráordítottam, ráztam,hogy keljen fel és takarodjon le rólam,mert ugye ahogy elhagyta magát meg sem tudtam mozdulni. Igazából csak azt nem értem,hogy minek engedte a sofőr felszállni.
2021. júl. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Erről eszembe jut valami.


Vonatra felszállt egy értelmi sérült, de nagydarab hajléktalan. Később odaült vele szembe egy tipikus cicababa. Eltelt 10 perc, semmi. A csávó el akart kezdeni vele ismerkedni és ahogy rálehelt, a csaj kb felállt és elrohant.


A poén, hogy én már mikor láttam, oda akar ülni, elkezdtem röhögni.


Csávótól utána kérték a jegyét, de nem találta, átkutatta a zsebeit, majd gondolt egyet és letolta a gatyáját, és 1 szál f.szban ott állt a kalauz előtt.

2021. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még
2021. júl. 9. 16:00
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Éjszakai járaton mentem haza, régi ikarus buszon, ahol baloldalt vannak az egyszemélyes ülések.

Előttem lévő széken ül egy régi általános iskolás tagozattársam, dülöngélt, aztán egyik pillanatban mint a liszteszsák el kezdett dőlni jobbra. Kinyújtottam a karomat, elkaptam, visszatoltam, felébredt, hátranézett, megköszönte. Ennyi.

Nevemet se tudja szerintem, csak rémlik neki, hogy egy suliba jártunk.

2021. júl. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Hálistennek nem, de rádőlnék szívesen Bradley Cooper vállára a repülőn.
2021. júl. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

telekocsi hátsó ülésén egy kisebb termetű huszonéves lány.

elég bensőséges felállás volt, de nem csináltam semmi továbbit, elvégre csak véletlen jött össze, alvás közben öntudatlanul a karomhoz billent a feje

2021. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7-es miért nem léptél?
2021. júl. 9. 17:03
 9/15 anonim ***** válasza:
8 leírtam: mert nem saját jószántából bújt hozzám, hanem alvás közben egyszerűen ilyen testhelyzetbe került. görénység lett volna ezzel visszaélni. magamban egy kicsit elfantáziáltam róla, hogy milyen jó lenne most valakivel ilyen helyzetben úgy, hogy nem csak véletlen hanem tényleg együtt is vagyunk (akkoriban jó ideje nem volt barátnőm), és ennyi.
2021. júl. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1* igen, egy fősulis csaj, akit nem ismertem, ee egy suliba jártunk. Nem lett semmi sem.
2021. júl. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!