Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nektek milyen volt az első...

Gt9dnl1 kérdése:

Nektek milyen volt az első hónapotok miután külföldre utaztatok munka miatt?

Figyelt kérdés

Az elképzelésetekhez képest mi volt másképp?


Mi volt csalódás/meglepetés?


Milyen tanácsokat adnátok annak aki most indul neki?


2019. jún. 12. 23:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első hónap nekem csalódás volt. Azt hittem, hogy aki akar az talál munkát és tud dolgozni, de hamar rájöttem, hogy külföldön elég lekezelőek a "bevándorlókkal" szemben. Bár csak 1 hónapig voltam munka nélkül, de nagyjából 2 évig erős volt bennem az elhatározás, hogy menjek haza. Otthon sem jobb, de legalább ott vannak a barátok, család. Olyan 7-8 év kint tartózkodás után mondtam azt, hogy "ok, most már elvagyok, szeretek itt lenni. De ennek ellenére már most tudom. Egyszer haza szeretnék majd menni.

"Anglia"

2019. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Ausztriában éltem. Beszélek németül. Kb 4 nap alatt találtam munkát, 3 próbamunkán voltam, a legszimpibbet választottam. A munkahelyen nagyon megkedveltem mindenkit. Osztrákokkal és es bosnyák nővel dolgoztam, aki evtizedek óta ott élt. Mindenki totál kedves volt, segítettek az első pár hétben, amíg megszoktam és megértettem az ottani dialektust. Ez volt a legfurább. Vannak német rokonaink, simán beszélgetek velük, ott meg konkrétan egy szót se értettem az elején. Amúgy gyönyörű az ország, sokat utazgattam, sokat dolgoztam. Imádtam, de én nem tudnék máshol élni. Hazajöttem 3 év után, ennyit terveztem, jó volt, de elég volt.
2019. jún. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 20. 19:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!