Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő semmiképp sem járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő semmiképp sem járna olyan férfival, akinek még nem volt barátnője, akkor felszínes. Ez tény. Szerintetek miért van rengeteg ilyen nő, akik társkeresési szempontból értéktelen vesztesnek tartják ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 19:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
26%

"A pénzt felhozni meg még viccnek is rossz."


Miért, te nem pénzből élsz? Azon kívül, meg lehet hogy 172 centis munkatársadnak van barátnője, mert éppen mázlija volt, de a többségre ez nem jellemző. Azért 180 centi alatt nem igazán állnak szóba a nők pasikkal. És akkor még a súly, a saját lakás, autó, nyaralásról még nem is beszéltünk. Ahogy a külföldi pasikról sem. Szóval azért tudom, hogy egyeseknek nehéz felfogni, de Magyarországon simán le lehet élni úgy egy életet magányosan, hogy egy nő sem szól hozzád.

2021. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
68%
Igen, neki pont szerencséje volt. A koleszos barátomnak is pont szerencséje volt velem. Mindenkinek, akinek kapcsolata van, pont szerencséje van.
2021. júl. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
35%
32: Nalátod, neked pl ott volt a kolesz, meg az egyetem/főiskola, gondolom azt ki is fizette valaki (családi háttér). Jó, tudom, te dolgoztál mellette napi 25 órában, persze ahhoz is kapcsolat kell. Valakinek ez NINCS! Főleg manapság. Marad a gyári meló, ott is hol van hol nincs. Pénzügyi problémák. Erre nem igazán lehet egy kapcsolatot építeni, csak sajnos ezek az emberek nem látszódnak. Van elég kopaszmercis az utcákon meg "kollégista kiscsajok", azok jól elvannak egymással, a többi meg kuka. Ja, és légyszi ne válaszolj azzal, hogy "egyetem mellett még 16 óráztam a szénbányában", mert úgy is tudom, hogy az ilyen embereket MINDIG segíti valami családi kapcsolat és éppen ezért bírnak annyit, mert meg van hozzá a hátterük..:DDDD
2021. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
65%
A barátom koleszos még, én pedig már dolgozom. Annyit keres korrepetálással és diákmunkákkal, hogy a programok ráeső részét kifizeti magának, és ennyi. Tudom, tudom nektek 28 évesen sincs meg a megfelelő anyagi hátteretek egy barátnőhöz, ezért vártok 37 éves korotokig mire letöltötök egy dating appet.
2021. júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
40%

"Ha egy nő semmiképp sem járna olyan férfival, akinek még nem volt barátnője, akkor felszínes. Ez tény."

Azzal kezded az első mondatot, hogy "ha". Majd folytatod azzal, hogy "ez tény". Zseniális.

Egyébként hány éves kortól beszélünk férfiről?

Hány éves az általunk tárgyalt szűz férfi?

Én egyébként járnék olyannal, akinek még nem volt még nője. Miért ne? Lehet, hogy egy kis (nagy) csillogó gyémánt. :)


"Szerintetek miért van rengeteg ilyen nő, akik társkeresési szempontból értéktelen vesztesnek tartják ezeket a férfiakat?"

Nem tudom. Mert buták?

2021. júl. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
19%

Olyan furákat tudtok írni, mintha semmi logikátok nem lenne, csak szélsőséges meglátásaitok.

Az, hogy X kor után sem volt senkivel az illető párkapcsolatban, arról jogosan feltételezheti az ember azt, hogy személyiségével gondok vannak. Ez nem azt jelenti, hogy BIZTOS mindenkinél úgy van, de nagyobb esély lehet erre. Azért, mert az ember társas lény, és azért keresi a párját ösztönösen, és előbb-utóbb talál, ha évtizedek telnek el. Az, hogy neki így sem sikerült, egy nagy kérdőjel, DE, előfordulhat, hogy teljesen normális az ember, vagy mély, igényes partnerre vágyik, akit nem talált még meg - mert elég sok a felszínes ember, így nehéz lehet neki.


"Nem tény, jártam olyan férfival, akinek én voltam az első... hümmhümm. Soha többet."

Sok ember viszont nem gondolkodik úgy, ahogy leírtam, hanem gyorsan feltételez valamit. Volt egy tapasztalta szűzzel, mint itt az idézett embernek, és onnastól MINDEN SZŰZ ROSSZ. Nem gondolja tovább, nem analizálja az eseményeket. Olyan, mintha barna hajú lánnyal lennék, de megcsalt, szóval sose leszek barna hajú lánnyal többet.


A nők meg bőven megtehetik, hogy több férfi közül válogassanak, és nem néznek a mélyére sokan, csak a látszatra ugranak, és a szűz férfi gyorsan kiesik a szűrőn. Ez nem logikus párválasztási stratégia, de úgy élik az életüket ahogy akarják. Nem értem, miért gond az, ha a felszínes nők felszínesen élik az életüket. Úgy érzem azok a férfiak dühösek rájuk, akik a szép testüket akarják csak, kergetik őket, de nem kaphatják meg, tehát ugyanolyan felszínes okokból olyan nőket akarnak, akik nem akarják őket, és ebből van frusztráció.


Sok nagyon aranyos, kedves lányt ismerek, akik nekem ideálisak voltak, és elfogadták azt amilyen vagyok. Az első barátnőm, akinek volt több barátja előttem, mosolyogva, élvezve tanított meg csókolózni. Szexben pár hét alatt ráhangolódtam és megtanultam jól mozogni és sokáig bírni. A kommunikációt is kigyakoroltuk. Ez teljesen személyfüggő. Van olyan ember, aki 10-20 kapcsolaton van túl és semmit nem tanult belőle.

2021. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!