Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő semmiképp sem járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő semmiképp sem járna olyan férfival, akinek még nem volt barátnője, akkor felszínes. Ez tény. Szerintetek miért van rengeteg ilyen nő, akik társkeresési szempontból értéktelen vesztesnek tartják ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 19:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
32%

Arra nem gondoltok, felszínes libák, hogy nem feltétlenül azért van egyedül valaki, mert szerencsétlen béna, hanem mert nem hajlandó pár hónapos kavargatásokra a hozzátok hasonlóakkal? 😄

29 évesen velem csókolózott először a férjem. Soha ilyen kedves, érzelmes és szexi pasival nem találkoztam korábban, kifejezetten büszke vagyok rá, hogy én vagyok A nő az életében. Fantasztikus szerető és olyan apa, hogy a saját gyerekeinkre féltékeny vagyok néha.

2021. júl. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
78%

"hogy a saját gyerekeinkre féltékeny vagyok néha."


Gratulálok:D

2021. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
15%

Abe-nek elvei vannak e világon:D


Abe-nek nagyon sok komoly párkapcsolata lehetett volna élete során, de mindegyik KOMOLY -at akaró hölgyet el kellett hogy engedje, MERT Abe, nem szeretne családot,utódot. Abe nagyon ezoterikus és pirituális beállítottságú, és nem szeretne újra leszületni erre a koszos 3D Föld nevezetű bolygóra, mivel Abe-nek nincs gyereke, ami végett újra le kellene inkarnálódnia. Ezért Abe, csak a szexkapcsolatokra törekszik! Abe-nek 38 évesen még úgy áll a farka, mint 20 évesen és ez nem vicc!:D Mégsem találok egy elvált, gyerekes asszonyt sem,,,,a kutya fáját:D

2021. júl. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
22%

Aha, viszont nem mindenki akar diplomát, így kapásból kihagytad azokat, akik már alapból valamilyen szakgimnáziumban tanultak, pl. autószerelő vagy bármilyen más szakképzésben. Azok, akik velem egykorúak, és gimnázium helyett valamilyen technikumot végeztek el, már 1-2 éve kint dolgoznak Franciaországban illetve Németországban, szóval ha a financiális létbiztonságot keresed - milyen meglepő - akkor az egy pár 22 évesnél már adott; albérletben élnek, külön a szülőktől. Sőt, van akinek már felesége is van. Durva, mi?


25 évesen meg ugyannyira vagy a 30-hoz, mint a 20-hoz, matematikailag.. :DDDDD

2021. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
87%
Nekem teljesen mindegy miért volt szűz 27, lassan 28 évesen, nem kellett. Jogom van ismerkedéskor eldönteni bármi alapján visszautasítani a másikat de ez persze fordítva is igaz.
2021. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
71%
Ha megvolt a 25. születésnapod, onnantól kezdve közelebb vagy a 30-hoz, mint a 20-hoz. Amúgy az irományodból látom, hogy baromi akadékoskodó és irritáló lehetsz.
2021. júl. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
22%
#26: Te meg egy felszínes liba vagy, az irodmányodból ítélve. Remélem a pasidnak azért az MSC megvan, meg a havi nettó 300 tisztán, nehogy elhagyd csak mert BSC-s végzettsége van. :D
2021. júl. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
58%
Képzeld, most csinálja az alapképzését, és jelenleg többet keresek nála, wow! Iszonyat felszínes vagyok:D
2021. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
35%

"Azért van így, mert 25 felett, ha valakinek sosem volt kapcsolata, az biztos, hogy kettyós. "


Miért lenne az? Rengeteg oka lehet, hogy valakinek 25 felett nincs/nem volt barátnője, talán nem is lehet. Magasság, pénz, egyéb okok. Rengeteg ok van manapság, hogy valakinek nem lehet barátnője.

2021. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
79%

"Magasság, pénz"


Jajj hagyjuk már...


A 172 centis munkatársamnak van 6 éve barátnője.


A pénzt felhozni meg még viccnek is rossz.

2021. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!