Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő semmiképp sem járna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő semmiképp sem járna olyan férfival, akinek még nem volt barátnője, akkor felszínes. Ez tény. Szerintetek miért van rengeteg ilyen nő, akik társkeresési szempontból értéktelen vesztesnek tartják ezeket a férfiakat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 19:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
79%

"Ez tény"

Attól mert te, meg három haverod így gondoljátok, még nem lesz tény.


Azért van így, mert 25 felett, ha valakinek sosem volt kapcsolata, az biztos, hogy kettyós. Kettyósokkal pedig normális ember nem jön össze.

2021. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

"Azért van így, mert 25 felett, ha valakinek sosem volt kapcsolata, az biztos, hogy kettyós."


Gratulálok ehhez a kijelentéshez.

2021. júl. 3. 19:44
 3/36 anonim ***** válasza:
77%
Köszönöm!
2021. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Szóval szerinted az ilyen 25 év feletti férfiak 100 %-as kettyós. És mi van, ha egy nőnek nem volt 25 évesen sem kapcsolata? Rá mit mondasz?
2021. júl. 3. 19:51
 5/36 anonim ***** válasza:
75%

Nem tény. Mindenkinek más a szempont.

Nálam is voltak "felszínes" kizáró okok a párválasztás során, pl. külsőségek, mégsem vagyok felszínes ember. Van egy tartalmas párkapcsolatom, amiben úgy szeretem a páromat és úgy kitartok mellette, ahogy az ilyen kis gyűlölködő vackok mellett soha nem fog még a saját anyjuk sem.


Nálam mondjuk az, hogy nem volt barátnője valakinek, nem volt kizáró ok, de tény és való, hogy egy bizonyos kor felett jó eséllyel tényleg kettyós (de nem biztos).

2021. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
80%

Nem tény, jártam olyan férfival, akinek én voltam az első... hümmhümm. Soha többet.

Kezdte ott, hogy hazudott arról, hogy szűz, a csomó poresz miatt nem állt fel neki (csinálhattam bármit, csak ha ő verte magának, úgy ment el kb), a problémákat a haverokkal jól megbeszélte, velem sosem, stb. Éretlen kiskölyök volt 29 éves létére.


6 éve szakítottunk, neki azóta sincs csaja.

2021. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
70%
Ugyanezt mondom rájuk is. Annak, akivel 25 éves koráig nem állt szóba senki, biztos, hogy van valamilyen szociális fogyatékossága, vagy iszonyatosan taszító tulajdonsága.
2021. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%

"akkor felszínes. Ez tény"


Lexarom, neked mi felszínes.

Ha valakinek 25 felett sem volt egyetlen egy kapcsolata sem, ott valami nem stimmel.

2021. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
57%
Részben csatlakoznék.. qurvára Nem tény, főleg 30-40 évesen.. Akinek nem volt párkapcsolata, annak bizony van problémája nem kevés. Tizenévesen is egy 2 hetes semmit illene felmutatni.
2021. júl. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
61%

22 vagyok, nem volt még párkapcsolatom, ezáltal automatikusan egy kettyós vagyok legalább 4 anonim válaszoló előtt, úgy, hogy egyáltalán nem is ismernek. :D


Kérdező, én az ilyen infókat inkább nem mondanám el a lánynak, maximum akkor, ha már a 3-4. randin érzitek, hogy működhetne a dolog.

2021. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!