Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 feletti nőket miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti nőket miért idegesíti annyira az a tény, hogy a 20-as csajoknál még a 40-50 éves férfiaknak is simán van esélyük?

Figyelt kérdés

Nagyon sok az ilyen pár, sőt a mai világban egyre több. Régen még olyan volt a társkeresés a nagyszüleink korában, hogy mindenkinek azt kellett szeretnie, aki jutott neki. Nem volt olyan választási lehetőség. Most pedig kinyílt a világ, a nők bárhonnan választhatnak bárkit, és olyat választanak akikkel lehet közös jövőt tervezni, akiknek van egzisztenciájuk, és ez a 40 körüli férfiak jobb részére igaz nagy átlagban.

A nőkre pedig az egzisztencia, a státusz, a sárm, az érettség olyan hatással van ami megmagyarázhatatlan. Ráadásul sok férfi idősebb korára kupálódik ki külsőre is, mint Harrison Ford és a többi. Azok is fiatalon még takonyképűek voltak, nem kellettek sok mindenkinek, meg lehet nézni fiatal kori képeiket az ilyen nagyon vonzó színészeknek is.

A kérdés lényege, hogy ez miért zavarja ennyire a 30 feletti, idősödő nőket? Kereslet és kínálat.


2020. jan. 11. 15:38
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak nevetnek ezen, nem idegesítő, csak bosszantó.


Illetve komikus látvány mikor a leginkább már-már a Zseniális Teknős-re hasonlító őszülő, kopaszodó és szakállas fazonok nyomulnak a tinilányoktól alig idősebbekre aztán persze koppannak.

2020. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
19%
azért mert ők nem kellenek nekik
2020. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
És téged miért idegesít, hogy őket idegesíti?:))
2020. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
38%
Bántja a hiúságukat, ahogy a huszonéves fiúkét is, ha a huszonéves lányok inkább idősebbekkel hetyegnek.
2020. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
A 40-50-es ferfiak bizonyos retegenek van eselye a huszoneves lanyok bizonyos retegenel. Senkit nem idegesit, hogy ok megtalaljak egymast. Az atlag az meg mindig a sajat korosztalya kornyeken ismerkedik. Mivel nem mozgok sem milliomos 40+ eves ferfiak kozott es sugardaddyra vagyo fiatal lanyok kozott sem, konkretan egy darab peldat sem tudnek mondani neked erre az ismerosi korombol. Mindenki nagyjabol vele egykoru parral van, fiatalabbak is es idosebbek is.
2020. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
30%

#5


Bár azért a pénz ott is számít, sajnos, még ha nem is elsődlegesen.

2020. jan. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
12%
Mert félnek, hogy a fiatalok elszedik tőlük a jóképű, esetleg jó egzisztenciájú párjukat.
2020. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem bánt és irigylésre méltó sincsen abban, hogy csak az egzisztencia, pénz miatt fekszenek melléjük a fiatal nők.
2020. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
9%
Mert ők válogattak, karriert építettek és most egyedül vannak.
2020. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
83%

Én válogattam, karriert építettem, mégis van párom. Mennyivel jobb így, mintha 20-25 évvel idősebb öregedő pasit kellene pénzért sz...pnom.


Én inkább sajnálom mindkét felet, az öregedő pasit is, aki már csak pénzért tud magának nőt venni, meg a fiatal lányt is, aki csak így tud boldogulni. Ha el is hagy a férjem 50 évesen, még mindig elmondhatom, hogy volt 30 jó évem, amikor érdek nélküli kapcsolatban voltam, velem egykorú férfiakkal.

2020. jan. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!