Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 feletti nőket miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti nőket miért idegesíti annyira az a tény, hogy a 20-as csajoknál még a 40-50 éves férfiaknak is simán van esélyük?

Figyelt kérdés

Nagyon sok az ilyen pár, sőt a mai világban egyre több. Régen még olyan volt a társkeresés a nagyszüleink korában, hogy mindenkinek azt kellett szeretnie, aki jutott neki. Nem volt olyan választási lehetőség. Most pedig kinyílt a világ, a nők bárhonnan választhatnak bárkit, és olyat választanak akikkel lehet közös jövőt tervezni, akiknek van egzisztenciájuk, és ez a 40 körüli férfiak jobb részére igaz nagy átlagban.

A nőkre pedig az egzisztencia, a státusz, a sárm, az érettség olyan hatással van ami megmagyarázhatatlan. Ráadásul sok férfi idősebb korára kupálódik ki külsőre is, mint Harrison Ford és a többi. Azok is fiatalon még takonyképűek voltak, nem kellettek sok mindenkinek, meg lehet nézni fiatal kori képeiket az ilyen nagyon vonzó színészeknek is.

A kérdés lényege, hogy ez miért zavarja ennyire a 30 feletti, idősödő nőket? Kereslet és kínálat.


2020. jan. 11. 15:38
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
83%
Hol? Ötvenes vagyok. Negyvenesek szóba állnak velem. Harmincasok nem. Huszasoknál nem próbálkozom.
2020. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít, 34 éves vagyok. Viszont 20 évesen tuti nem jöttem volna össze egy 40-50 éves palival, engem taszított, ha bepróbálkoztak. Ha nem lenne férjem most se jönnék össze 40 felettivel. Nekem fontos volt, hogy legyen gyerekem, és sajnos az ilyen korú férfiaknál is felléphetnek már bajok, ami a spermák állapotát illeti. Több az esély beteg gyerekre, vagy arra, hogy meddő. Harrison Ford nekem jobban tetszett fiatalon, kevesen öregszenek szépen.
2020. jan. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha a 40-es, 50-es pasiknak 20-as barátnőik vannak, akkor a 30-as nőknek pont megmaradnak a 30-as pasik, akikkel lehet családot alapítani.
2020. jan. 12. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
63%

Próbáld a helyükbe képzelni magad. Kb. 12 éves koruk óta körülöttük forgott a világ ami a párkapcsolatokat illeti. Értük "küzdöttek" a fiúk (később a férfiak), ők pedig a saját lehetőségeikhez képest válogathattak a jelentkezők közül. 30 körül pedig már tagadhatatlanul érződik, hogy csappan az érdeklődés irántuk.

Az egykori középiskolai, egyetemi "álompasi" már családos, vagy esze ágában nincs megállapodni. Sikereres a nőknél, így a fiatalabbaknál is. Ha pedig választhat, akkor a számára jobb lehetőséget fogja választani, tehát a fiatalabbat. Esetleg lezüllött, így már nem is opció a nőknek. Az átlag férfiak közül is sokan családosok vagy épp most tervezik a családalapítást a párjaikkal. Sok férfi 30 felett "érik be", ekkor viszont hirtelen megnő a kereslet irántuk. Így a kevésbé kelendő 30-as nők körül egyfajta vákuum keletkezik. Pár éve még ők nem akartak megállapodni, kimaradtak a társkeresésből vagy túlzottan válogattak, a nagybetűs igazit várták. Most meg már nem őket keresik a férfiak és ezen csak rontanak azzal, hogy nem vonzóbbá próbálnak válni, hanem ellenségként kezelik a férfiakat.

2020. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
66%
Utolsó, te egy az egyben a népszerű nőkről beszélsz. Azt kéne felfogni, hogy minden életkorban ezekre a nőkre hajtotok, és ezért marad csak a jobb kezetek.
2020. jan. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
64%
A fiatal nők (lányok) többségében népszerűek. Aki 30 éves koráig nem tudott népszerűvé válni, az később sem fog. Általában nem a külsővel szokott baj lenni, egyszerűen a személyiségük nem olyan, ami vonzó a férfiaknak.
2020. jan. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
63%

"A fiatal nők (lányok) többségében népszerűek. Aki 30 éves koráig nem tudott népszerűvé válni, az később sem fog. Általában nem a külsővel szokott baj lenni, egyszerűen a személyiségük nem olyan, ami vonzó a férfiaknak"


El kellene döntenetek végre, hogy akkor az összes nő népszerű, de válogatnak, ezért haljanak meg 30 után mert megérdemlik, vagy mind házisárkány, ezért haljanak meg 30 után, vagy pedig az összes feleség angyali teremtmény és boldogan élnek 80-100-ig a boldoggá tett férjükkel. (Az utolsó 40-50 év persze özvegyen telik, mert az idős férj elhalálozik) Annyira ellentmondásos a szövegetek. Magatok se tudjátok mit is akartok.

2020. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
77%

"Most meg már nem őket keresik a férfiak és ezen csak rontanak azzal, hogy nem vonzóbbá próbálnak válni, hanem ellenségként kezelik a férfiakat."


Épelméjű férfi továbbra is őket keresi, mivel velük együtt ő is 30 fölötti lett. De hát elég sok a gyengeelméjű, akik marhára nm tudnak mit kezdeni a világ kihívásaival, nem férfiak hanem ovis szinten vannak. Nekik az jelenti az egyetlen sikerélményt hogy mindenáron a korelőnyért küzdjenek a nőkkel :D

Ezen kívül kb semmi nem érdekli őket, de se a munkájuk, se a gyerekeik jövője, se semmi más :D Nincsen agyuk sajnos.

Az energiáikat ez a küzdelem köti le, ezen kívül mást nem tudnak felmutatni. Bocsi ehhez nem fogunk asszisztálni.

2020. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
77%
26 engem általánostól gimi végéig bántottak(fizikailag is) a fiú osztálytársaim. Mást is, de főleg engem. Elhitették velem, hogy ocsmány vagyok. Gimi után döbbentem rá, hogy nem így van. És pár volt osztálytársam is bepróbálkozott. Mondanom se kell, látni sem akartam őket, osztály találkozóra se mentem el. Szóval te csak láttál egy két csajt akit körül ugráltak, és ebből szürted le ezt, hogy a többséget.
2020. jan. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
64%
26, ha nem tetszik nekik a nő külseje, a belső tulajdonságokat meg se tudják, mivel nem kíváncsiak rá, nem akarják megismerni sem. Úgyhogy gondold át mégegyszer ezt a 30 éves korig csak a természete miatt népszerűtlen egy nő dumát.
2020. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!