Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan jeleznek azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan jeleznek azoknak a férfiaknak, akik szimpatikusak nekik?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 23:42
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Első válaszoló, te pedig egy bal..sz vagy
2019. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
36%
Nem érzem titkolnivalónak, ha szimpatikus egy férfi, de a jelzés nálam kimerül a mosolyban és a szemkontaktusban, a többi az ő része.
2019. dec. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Pont fordítva viselkednek velük, mint a többi férfivel. Mosolyognak rájuk, kedvesek velük, igyekeznek útjukba kerülni, válaszolnak nekik, és főleg, ráérnek találkozni velük.
2019. dec. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Sokan nem jeleznek direkt, egyszerűen látszik rajtuk, pl, felhúzzák a szemöldököt érdeklődve, felderül az arcuk, csillog a szemük, zavarba jönnek, vagy vidámak lesznek, mosolyognak, érdeklődve néznek rád, rajtad felejtik a szemüket :) kérdeznek valamit tőled, sokszor igazgatják a hajukat ruhájukat stb. De ezt nem előre kitervelten csinálják, a tetszésből vagy tetszeni akarásból ez a viselkedés adódik. Előre kitervelten mondjuk kacsintgat stb :)
2019. dec. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Feldobunk egy kétértelmű mondatot szóban vagy írásban, amit lehet érteni így is meg úgy is és a férfire bízzuk, hogy akarja-e úgy érteni. Szemezni nem szoktam, mert alapból zavarba jövök attól, aki nagyon tetszik. Én voltam már iszonyatosan utálatos is azzal, akibe halálosan szerelmes voltam, meg is volt róla győződve, hogy ki nem állhatom. De azért a tini szinten már túl vagyok. Amúgy meg látszik rajtam. Ha valaki igazán bejön, az látja rajtam, mert zavarba jövök.
2019. dec. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik nő máshogy. Ezért erre nincs is biztos megállapítás. A legegyszerűbb és legcélravezetőbb ha te szimplán mindenkinél, aki szimpatikus bepróbálkozol.
2019. dec. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ja és miután megtudják valakitől hogy van barátnőd (ami lehet csak pletyka), utána ha látnak undok fejet vágnak és fintorognak rád. Tehát nem lehet tudni semmit, mert nem tudhatod mit miért csinál. Talán a közömbös viselkedés a legritkább ha tetszel valakinek, azt max meg tudja játszani egy ideig ha jó színész. De ha tetszel akkor általában valami érzelem lesz feléd.
2019. dec. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
10%
"Nem érzem titkolnivalónak, ha szimpatikus egy férfi, de a jelzés nálam kimerül a mosolyban és a szemkontaktusban, a többi az ő része." - mire jó ez a viselkedés? :(
2019. dec. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
82%
11, semmire sem jó. Arról van szó, hogy a nők ugyanúgy tartanak az elutasítástól, ezért inkább az egészet a férfiakra hagyják, a számukra kényelmes "férfidolga" kifogással.
2019. dec. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%
Sehogyan. Mert a telefonjukba vannak belemerülve
2019. dec. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!