Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan jeleznek azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan jeleznek azoknak a férfiaknak, akik szimpatikusak nekik?

Figyelt kérdés
2019. dec. 28. 23:42
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
40%

tévedés

a nők azt várják h hódítsd meg

h udvarolj neki h csábítsd el


tesznek lépéseket de nem az ö dolguk h a pasikat elcsábítsál

az a férfi dolga aki erre nem képes az nem férfi a szemükben

2019. dec. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
A férjem sokat bókolt mikor ismerkedtünk. Én pedig visszamosolyogtam, és amikor randira hívott, akkor állandóan sürgettem, hogy mikor találkozunk már :D
2019. dec. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy van-e esélyem nála. Ha úgy érzem, hogy igen, akkor egyszerűen odamegyek hozzá, beszélgetek vele, elhívom valahova. Ha úgy érzem, hogy nincs esélyem, akkor meg levegőnek nézem, a köszönésen kívül semmiféle kommunikációt nem indítok az irányába.
2019. dec. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Sehogy. Igyekszem nem "lebukni", mert sosem kölcsönös, és nem szeretnék nevetség tárgyává válni 😏
2019. dec. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, legalábbis úgy nem, hogy azt rajtuk kívül más is észrevenné.
2019. dec. 29. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
84%
#11 Pontosan arra jó ez a viselkedés, hogy a férfi megtehesse az első lépést. Eddig hibátlanul működött, vagyis kezdeményeztek. :)
2019. dec. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom leírni amit saját magamon tapasztalok ilyenkor.

Igyekszem a közelében lenni, valamilyen módon az útjába kerülni, lehetőséget teremteni a kommunikációra.

Jókedvem lesz, mosolygok. Keresem a szemkontaktust de könnyen zavarba jövök így nem is mindig bírom tartani.

Automatikusan kihúzom magam felveszek egy jobb tartást (de ez sem tudatos, hanem ösztönös).

Valahogy sokkal nőiesebb lesz a viselkedésem.:)

2019. dec. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
94%
Mosolygok, keresem a társaságát, ráírok. De olyan is volt már, hogy konkrétan megmondtam, hogy nekem szimpatikus és ajánlatot is tettem randira, meg többre is. Én már nem várok arra, hogy valaki "értsen a jelekből" (de ehhez kellett kb 10 év csalódás a fiúzás terén), ha tetszik, akkor azt jelzem is!
2019. dec. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
71%
Utolsó, és miután randizni hívtad a pasikat, hány ment el veled tényleg randizni? Nem kezdtek eltünedezni vagy nem vesztettek az érdeklődésükből, mert hogy a szemükben "könnyen kapható" lettél emiatt?
2019. dec. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

19

Eddig még sajnos nem lett siker, vagyis most dolgozom egy ügyön, aminek még nem tudom a végeredményét. Azt nem gondolom, hogy "könnyűvérűnek" gondoltak volna, valószínűleg maguktól se hívtak volna el. Viszont így részemről tiszta, hogy legalább megpróbálok tenni valamit! Legalább nem a gyakorin sírdogálok.

2019. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!