Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 30 feletti nőket miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30 feletti nőket miért idegesíti annyira az a tény, hogy a 20-as csajoknál még a 40-50 éves férfiaknak is simán van esélyük?

Figyelt kérdés

Nagyon sok az ilyen pár, sőt a mai világban egyre több. Régen még olyan volt a társkeresés a nagyszüleink korában, hogy mindenkinek azt kellett szeretnie, aki jutott neki. Nem volt olyan választási lehetőség. Most pedig kinyílt a világ, a nők bárhonnan választhatnak bárkit, és olyat választanak akikkel lehet közös jövőt tervezni, akiknek van egzisztenciájuk, és ez a 40 körüli férfiak jobb részére igaz nagy átlagban.

A nőkre pedig az egzisztencia, a státusz, a sárm, az érettség olyan hatással van ami megmagyarázhatatlan. Ráadásul sok férfi idősebb korára kupálódik ki külsőre is, mint Harrison Ford és a többi. Azok is fiatalon még takonyképűek voltak, nem kellettek sok mindenkinek, meg lehet nézni fiatal kori képeiket az ilyen nagyon vonzó színészeknek is.

A kérdés lényege, hogy ez miért zavarja ennyire a 30 feletti, idősödő nőket? Kereslet és kínálat.


2020. jan. 11. 15:38
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként pont ezt utáltam, hogy tizenéves koromban a 20 körüli fiatal húszonévesekért rajongtak a csajok, húszonéves koromban 40, 30 évesen a velem egyidős havercsaj 55 éves paliról áradozott, stb... én meg 32 éves férfiként továbbra is egyedül vagyok. Nem a férfi keresi a fiatalabbat, hanem a nő az idősebbet sajnos.
2020. jan. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem idegesít. Ha egy 40-50 éves férfi a húsz éves csajokra vágyik (egyezségükre), azzal úgy sincs dolgom. Kivételek mindig is voltak, vannak, lesznek, épp elég, ha egy ilyen kivétellel megtaláljuk egymást. :)
2020. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
79%
Nekem meg tizen-huszonéves csajként tették a kéretlen ajánlatokat a 40-50-es férfiak, de már ilyen zaklato, bunkó stílusban. Ha annyira népszerűek lennének a fiatal nőknél, akkor minek kéne ezt így...
2020. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó sajnos elég sok nő keres idősebbet, de még több nő kb a vele egyidőset keresi, és vele érzi jól magát. Ők a huszonévesre áhítozó férfiaknak örökre elérhetetlenek maradnak, 20,30,40,50,100 éves nő korukban is. Úgyhogy ez egy ismeretlen, soha be nem járt terület marad a nőcsábász férfiaknak, amiről természetesen nem tudnak semmit, ezért jobb ha nem is nyilatkoznak úgy mintha minden nőt ismernének.
2020. jan. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
100%
11-nek ment
2020. jan. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
86%

28 éves vagyok, és most is és az egész 20-as éveim alatt kaptam a kéretlen ajánlatokat én is. Mindig is undorított a gondolat, hogy nálam sokkal idősebb férfival legyek kapcsolatban, olyan mértékben sz_arok rájuk, hogy az valami hihetetlen. A párom fiatalabb nálam (6 éve vele vagyok), és soha nem volt dolgom olyan pasival, aki több, mint 4 évvel idősebb nálam.

De persze jön a sértődés, hogy mit képzelek, hogy így lerázom őket, fogjam fel, hogy pár év és le se fog xarni a párom, lecserél fiatalra, ráncosodni fogok, beképzelt vagyok, nagy a pofám...stb.

Hát... Akárhányszor erőltetitek, hogy az ilyen korú pasik illenek korban a 20-onéves nőkhöz, és milyen fene vonzóak, akkor is SZ_AROK RÁJUK.

2020. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
91%

Mert ez nem egészséges dolog. Az ilyen lányok valamilyen szinten betegek, a férfiak meg csak kihasználják őket. Egy 40es férfi nem vesz komolyan egy 20as lányt, csak szex kell nekik. A kislányok pedig naívak. Egy egészséges tini lány nem kezd ennyire idős férfival.

Szval ez nem irigység, hanem egyszerűen nem normális. Most 28 vagyok. Sem tini koromban sem 20as éveimben nem kezdtem volna 40es pasasokkal, mert nincs hozzá gusztusom.

2020. jan. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
91%
Engem nem idegesitett. Bar ha idegesitene, akkor azert, mert egy teszem azt 35 eves no, ha gyermektelen de szeretne gyereket akkor vagy vele egykoru vagy idosebb pasinal van erre eselye es akkor bumm latja, hogy a fuggetlen korban hozza passzolo 40-42 eves meg ahelyett, hogy vele csalasot alapitana eleg komolytalan elkepzelessel leall egy 24 evessel es azt hiszi az majd szul neki vagy ha szul akkor majd boldogan elnek es oregkoraban pelenkazza is. Kozben nem, mert nyilvan 20 ev mulva egy 44 eves no meg igencsak aktiv lesz mig a 64-66 eves pasija az atlag magyar ferfi eletkoraba lepett es mar csak koveren otthon vagy a kocsmaban veri a rezet:-). Ilyenkor egy pillanatra lehet bosszankodni a buta pasikon vagy inkabb onzokon. De egy intelligens 30-as no ezen csak rohog egyet es tovabb keresgel.
2020. jan. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
82%
Engem hidegen hagy. Szerintem csak az itteni fiúcskák szoktak vergődni azon hogy piszkálják ezzel a nőket. Pontosabban az idősebb nőket, azon hogy mennyire értéktelenek, hogy nem kellenek az idősebb férfiaknak. Egyrészt mint én is, - párkapcsolatban élnek sokan, - ezért nem talált, a másik, hogy higgyétek el, ennyi idősen pontosan annyira ismerjük az idősebb férfiak másik oldalát, mint ahogy az idősebb férfiak is ismerik a mi másik prózai, hétköznapi oldalunkat. Az a baj, hogy azt feltételezi itt sok fiatal, hogy idősebb, változó korban is ugyanazok lesznek a prioritások mint nekik. Csak azoknak akik érzelmileg megrekedtek a fejlődésben, vagy borzasztóan ösztöneik rabja.
2020. jan. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. nem zavar, ha a sugadaddyk és sugarbabyk egymásra találnak. Sok boldogságot nekik.
2020. jan. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!