Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Még két három éve mondta apám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még két három éve mondta apám hogy neki biztos lenne egy barátnője az én helyemben, most ennyire bántja a tény hogy nincs? Hozzáteszem most vagyok 30...

Figyelt kérdés

Nem hiszem el, hogy nem fogja fel, hogy hiába akarok ugyse lesz. Jó persze lehetne talán, ha leadnám az igényeimet a béka....alá, de azt ugyse teszem.

Nem vagyok egy társasági ember az igaz, de akinél akartam bepróbálkoztam.

Olyannal meg nem kezdek, aki nem tetszik, csak hogy már legyen valakim.



2021. jún. 2. 17:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Apáddal kéne ezt megbeszélned.
2021. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem vagy társasági ember, akkor nem nagyon van kivel próbálkozni. Egyáltalán nem biztos, hogy le kellene adnod az igényeidet, hogy barátnőt találj, csak beszűkítetted a lehetőségeid.

Apukád aggódik, nem csoda..

2021. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Igaza van.

Egy életed van nem kellene lepocsékolni.

2021. jún. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Igaza van apadnak! Mellesleg ha dagadt vagy, akkor nyugdíjig várhatsz akkor se kapsz vékony nőt.
2021. jún. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4-es igaza van apádnak persze... az lenne még csak a az életem elpocsékolása ha valami dagadt növel kéne lennem, akire rá se birok nézni...

Nem kapok vékony nöt, akkor ennyi volt kész..

2021. jún. 2. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kerülhetnél egy játszmázó, manipulatív kapcsolatba, ahol meg emberileg épülsz le. Szerintem annál a magány is jobb.
2021. jún. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert a vagosulyban levo, korosan tulsulyos nok es a 60 kilo alatti vekony nok kozott van par arnyalat, kerdezo...
2021. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

6-os egyetértek veled.Manipulativ játszmázó kapcsolatban nem akarok lenni, annál tényleg a magány is jobb...


7-es vannak árnyalatok tudom, lehet egy normál testalkat is, csak fogjon meg valami benne. Kell a kémia, anélkül nem megy...

2021. jún. 2. 20:36
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetted volna apádtól hogyan gondolja, hátha ad használható tippeket.

Ha meg nem, ezután elküldheted hogy akkor csajozzon magának, de a te életedbe (ha segíteni nem tud) ne szóljon bele!

2021. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
fatetorad vén fszként hamarabb levarna egy nőt mint te fiatal 30 asként ! szégyeld magad !
2021. jún. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!