Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kopasz férfiak senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kopasz férfiak senkinek nem jönnek be?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 21:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem hát. Vin Diesel és Jason Statham is csak pénzért tud nőt szerezni. Wait...
2021. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
87%
De, a többi kopasz férfinak 😘😉
2021. júl. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Ez így hülyeség. Egyrészt van az a kopasz típus, aki után olajat pisilnek a nők (amit az első válaszoló leírt, pl. Jason Statham és Vin Diesel)... és a csak simán kopaszodó is tetszhet nőnek. Sok múlik azon, milyen a kisugárzása, arca, fejformája. Anyukámnak anno kifejezetten a kopaszodó pasasok jöttek be fiatalon is, apukám előtti udvarlója is az volt, apukám is az. Én is láttam már olyan természetesen kopaszodó pasit, aki baromira tetszett (és nem, nem volt gazdag és izmos sem).
2021. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem.
2021. júl. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem jönnek be.
2021. júl. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A Bundesliga-frizurát már betiltották egyes haladó országok felsőoktatási intézményeiben. Viszont a kopaszokat nem. Véletlen? Aligha.
2021. júl. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%
Kopasz vagyok én is (borotvált) ha van egy 180-190 magasságod, igényes vagy (szoli pl), jól öltözködsz, akkor simán jó lehet. Szerintem egy 165 magas srácnak 55 kg mellé nem túl jó választás...
2021. júl. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egy rakás barátnőmnek van kopasz barátja és meglepően sok lány ismerősömnek van/volt már kb. gimi óta idősebb, kopaszodó barátja/férje.
2021. júl. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nekem csak az jon be, ha a pasi nem kopaszodik, es nem golyofeju, hanem par millimeteres haj van rajta.
2021. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

A párom 175 cm vékony es kopasz - és imadom a kis golyófejét :-)

Nem az a tipukus kopasz kigyúrt izomagy mert azt utalom és akkor nem is lett volna esélye.

2021. júl. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!