Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életben is így szívatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben is így szívatják a 30 fölötti nőket a velük egyidős férfiak, hogy "most már te senkinek sem kellesz, én meg egyre kelendőbb vagyok"?

Figyelt kérdés

Csak mert itt ez nagyon slágertéma. De vajon élőben is ilyen flegmák és arrogánsak tudnak lenni, ha nem is ilyen szókimondóan, csak úgy passzív-agresszívan?

Megjegyzem, fiatal korban meg a nők csicskázták így le a velük egykorú férfiakat, azzal hogy ők bárkinek kellettek, a férfiak lehetősége és vonzereje pedig igen csak korlátozott volt és gyengécske.


2019. dec. 17. 23:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
26%
Miért jönnék össze 30 feletti nővel, ha huszonévest is kapok?
2019. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező én is pont ugyanezt akartam mondani. 20-25 évesen pedig az a jellemző, hogy a lányok rá sem néznek a magukkal egykorú fiúkra. Illetve bocs, csak azoknak a top 10%-ára, a többi fejére tojnak magasról.
2019. dec. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
nem,az életben nem igy van.44f
2019. dec. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
33%

Én csak azt mondom, hogy ha harminc felett is olyan tud lenni, mint huszonévesen, akkor hajrá. Ha nem, akkor meg nem érdekel. Mindenkinek meg kell kűzdeni a konkurenciával, aki nyer, azzal van foglalkozva.

30 felett az számít, mennyire vagy normális, mennyire nézel ki jól, mennyire szexelsz, mennyire vagy házias, dióhéjban mennyit adsz hozzá a másik életéhez ténylegesen.

2019. dec. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%

Ez a fórum a dolgok kimondásáról szól, az élet meg a dolgok megéléséről. Szóval ott ezt nem kimondja, hanem megtapasztalja az ember.

20 évesen tettek rám magasról a lányok.

30 évesen egy év alatt 17-et dugtam meg, ebből 3 szűz volt. Többnyire 20 évesek, plusz minusz három év.

Én nem változtam, max van egy erős egzisztenciám (a potenciál már akkor is megvolt...), és magabiztosabb lettem, de humorra, külsőre, világnézetre elég hasonló. Csak amikor annyi voltam, mint a lányok akiket most meg tudok kapni, akkor ők 30 évesekkel dugtak, és nem velem.


Ellenben egy 30 éves nő már elég fura helyzetben van. Mindenki tudja, hogy 2-3 éven belül babázna. Leolvadt már a fiatalság a külsejéről. Egyáltalán nem olyan helyzetben vannak mint egy azonos korú férfi, akkor sem ha jóval előrébb tartanak az életben.

2019. dec. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
A nőket általában nem zavarja, ha a férfi idősebb. Tehát egy 31 éves nő inkább jön össze egy 38-40 éves normális férfival, mint egy 32 éves óvódással, aki "a bebebe, most már senkinek se kellesz bezzeg én" szöveget nyomja. Az a pasi, akinek jut fiatal csaj, az meg miért foglalkozna az idősebb nőkkel. Aki flegma és arrogáns a másik nemmel, az valamiért mégsem boldog.
2019. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%
Persze, én ezt mondom úton-útfélen. Nagyon meg szoktak szégyenülni.
2019. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, de szerintem egy olyan nō aki “csicskáztatja” ezért a fiúkat, megérdemli a viszont-szívatást. Ez ùgy hangzik, mint valami karma, vagy ilyesmi.

Nem èrtem, hogy miféle nōkrōl beszélsz te ilyen általánosságban... De egy ilyen flegma és arrogáns nōt nem csoda, ha szívatnak a férfiak....

2019. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
6. Pont ugyanezt akartam mondani. Pl kereken 30 éves nőként a 35-40 éves férfiak közt érdemesebb inkább nézelődni, korban ő jobban hozzá illik
2019. dec. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%

"30 évesen egy év alatt 17-et dugtam meg, ebből 3 szűz volt. Többnyire 20 évesek, plusz minusz három év."


" Egyáltalán nem olyan helyzetben vannak mint egy azonos korú férfi, akkor sem ha jóval előrébb tartanak az életben."


Egy 30 éves nő egy év alatt akár 365 pasival is dughat, minden korosztályból, neked meg csak 17 jött össze.

2019. dec. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!