Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életben is így szívatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben is így szívatják a 30 fölötti nőket a velük egyidős férfiak, hogy "most már te senkinek sem kellesz, én meg egyre kelendőbb vagyok"?

Figyelt kérdés

Csak mert itt ez nagyon slágertéma. De vajon élőben is ilyen flegmák és arrogánsak tudnak lenni, ha nem is ilyen szókimondóan, csak úgy passzív-agresszívan?

Megjegyzem, fiatal korban meg a nők csicskázták így le a velük egykorú férfiakat, azzal hogy ők bárkinek kellettek, a férfiak lehetősége és vonzereje pedig igen csak korlátozott volt és gyengécske.


2019. dec. 17. 23:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
21%
#10. Tény, csak a nőre nézve párkapcsolati szempontból igen komoly értékcsökkentő tényező.
2019. dec. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
14%

#10 persze. De egy nőnek dugni továbbra sem teljesítmény, esküszöm hogy ha csak nem valami óriási gáz van a külsejével (rokkant, vagy morbid módon kövér, stb) akkor úgy öt perc alatt talál dugópartnert bármelyik netes fórumon, vagy szórakozóhelyen. Férfiként ez nincs így. Azért írtam, amit, mert férfiként viszont elég jelentős a különbség 20 és 30 között. Előbbiben azt érzed, hogy senkinek nem kellesz, utóbbiban pedig hogy mindenkinek tinitől felfelé. Gyakorlatilag azért hagytam abba a random csinos gimis és egyetemista csajok húzogatását mert már nem volt sportértéke egy idő után.

Párkapcsolatra is jóval fiatalabb lány jöhet csak szóba.


Ahogy a 6-os írja, mivel a 30 körüli nők nem kellenek a 30 körüli férfiaknak, ezért feljebb keresgélnek értelem szerűen. És az egész eltolódik jó 10 évvel. Én csak a fiatal fiúkat sajnálom, mert ott tényleg alig terem babér.

2019. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
87%
Én nem igazán tapasztalom ezt. Sőt, a férfiak között nagyon sokan vannak, akiket szellemi szinteken meg életszakasz szempontjából jobban izgat egy korukbeli. Nyilván aki kudarcot vall a maga korosztályában, az mehet elfedni azt, hogy semmit nem tett le az asztalra egy fiatal nő mellé, akinek jópofa rgy senkiként is vagy egy idősebb férfi mellé, aki örül, ha kap jó nőt, a többire meg legyint. Lényegében ennyi ez a "piac". A legtöbb ember viszont korabelit keres, mert lelkileg azzal van összhangban és vonzódni is könnyebb egy korabelihez.
2019. dec. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%
Szinte minden nap van olyan kérdés, ahol a pasik bizonygatják, hogy a nők 30 felett értéktelenek. Én viszont nem látok olyan kérdéseket, amikben 20-onéves lányok, vagy 30-as nők bizonygatják, hogy a pasik 30 alatt értéktelenek.
2019. dec. 18. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2019. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
6%
Öreg már a legtöbb 30as nő, de nézz meg egy átlag 30 körüli nőt. Szarkaláb, őszülő haj, dagadt test. 18 éves lányt kell qrni.
2019. dec. 18. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
91%

"Én nem változtam"


Megnézem én azt az embert, aki nem változik meg 20 éves korától 30-ig. :D:D

Rengeteget változol.

Különben 1 év alatt 17 nőt megdugni nem éppen párkapcsolati siker és nem kelendőség.

2019. dec. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%

" amikor annyi voltam, mint a lányok akiket most meg tudok kapni, akkor ők 30 évesekkel dugtak, és nem velem."


Ez hogy lehet?

20 évesekkel dugsz?

Mert akkor ők 10 évesek voltak 20 éves korodban. Szerinted ők 30 évesekkel dugtak akkoriban?

2019. dec. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%

A hozzászólásokban: 30 felett, sőt, már 25 felett is öreg a nő.

Privátban: Ha megírom, hogy nem ismerkedek, mert annyi éves vagyok, amennyi, és ő vélhetően fiatalabb: jön vissza az üzenet, hogy nem gond az a 7,9 vagy 12 év, szeretik az idősebb nőket...

Ennyit a gyakoris hozzászólásokról...

2019. dec. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
2019. dec. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!