Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az életben is így szívatják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az életben is így szívatják a 30 fölötti nőket a velük egyidős férfiak, hogy "most már te senkinek sem kellesz, én meg egyre kelendőbb vagyok"?

Figyelt kérdés

Csak mert itt ez nagyon slágertéma. De vajon élőben is ilyen flegmák és arrogánsak tudnak lenni, ha nem is ilyen szókimondóan, csak úgy passzív-agresszívan?

Megjegyzem, fiatal korban meg a nők csicskázták így le a velük egykorú férfiakat, azzal hogy ők bárkinek kellettek, a férfiak lehetősége és vonzereje pedig igen csak korlátozott volt és gyengécske.


2019. dec. 17. 23:20
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
88%

Ez valamiért jót tesz a lelküknek ha megalázhatnak egy nőt egy olyan dologgal amiről nem is tehet (öregedés), közben elfelejtve, hogy ők is öregednek.

Sőt büszke arra, hogy mióta "felnőtt" ő is kelendő a nők körében (a pénzéért). Erre kellene nekünk most irigykedni.

Ennyi rosszindulatot mint ezen az oldalon olvastam, sehol a világban nem tapasztaltam.

Akiről megsejtem, hogy tárgyaknak, striguláknak használja a nőket az automatikusan repül. Főleg az, aki még ki is emeli, hogy szűz nő volt, mert neki az értékesebb, mint egy mezei nő. Aki a nőket b*szhatóság szerint kategorizálja az megérdemli, hogy semmibe vegyék.

N25

2019. dec. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
33%
Hat nem mindenki kelendo 30 felett... Bizony....
2019. dec. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
98%

Hagyjuk már ezt a "bezzeg 30 felett" marhaságot!


Egy férfi annyira mitől lenne kelendőbb? Aki gyík volt fiatalon, az hirtelen tesztoszterondús alfahím lesz? Vagy a csúnya pasas levedli az arcbőrét és jóképűvé válik? Ez nem a rút kiskacsa meséje, hanem az ÉLET!

30 felett az elvárások is nőnek. Egzisztenciálisan, sikerben stb.


Kérdés: mivel másabb egy 23 éves helyzete, aki kapott saját lakást, mint egy 35 évesé, aki tíz év alatt kuporgatta össze? Ha minden más tényező egyezik, akkor a 20 éves csajok a 23 éves pasast fogják választani.


Ugyanez a nőknél fordítva: mégis miért csúnyulna meg egy nő drasztikusan? Némi amortizáció biztos van, de azért nem olyan súlyosan. Mondjuk a 7 pontosból 6 lesz.


Egy 30 év fölötti nő akkor nem kell senkinek, ha a húszas éveit végigdugta az alfákkal. Ekkor ugyanis a férfi úgy érezheti, hogy csak megalkuvás miatt van vele. Ha külsőre rendben van, és jó a referenciája (azaz csak normális tartós kapcsolatai voltak normális fazonokkal), akkor hetek alatt el fog kelni.


Az itteni dicsekvéseket ne hidd el. Itt az emberek csak belebújnak egy szerepbe, amilyenek lenni szeretnének. Eleve, akinek rendben van az élete (gazdag, boldog kapcsolatban él, vagy falja a nőket stb.) mit keresne itt?! Ide frusztrációt, depressziót levezetni járnak az emberek - csak ki-ki milyen módszerrel.

2019. dec. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Aki azzal jön, hogy szerinte a 30-as nōk öregedni s csúnyulni fognak, az elfelejtette, hogy a mai világban millió-féle kozmetikai módszer létezik, amit fōleg nōk használnak ki, mintsem férfiak?

Tönnyire csak azokra igaz a kijelentés, akik elhanyagolják magukat, igénytelenek, stb. ... ja az ilyen nōk valóban elveszítik azt a makulátlan szépségüket, ami fiatal korban jelen volt és semmit sem kellett tenniük érte.. de ez igaz férfiakra is, az igénytelenség mindenkit rondává tesz.


Az anyagi helyzet nem csak a férfiakat teszi vonzóvá, egy jó állással rendelkezō nō is mindenféle kozmetikai beavatkozáshoz fordulhat, amivel megtarthatja a szépségét a mai világban, amikor millióféle lehetōsége van erre, meg úgy általánosságban a nōk többet foglalkoznak a megjelenésükkel.


Amúgy kérdéses az is, hogy aki azt állítja, hogy az utcán fiatal nōkkel rohangáló férfiakat lát, az tisztába van mások életkorával??? Hiszen senkinek sincs a homlokára írva.. így könnyen meglehet, hogy akit te idōs pasinak látsz, az valójában 25 éves nyúzottképū srác, aki meg húszon éves csinos nō a szemedben, az meg már 30 fölött van.

2019. dec. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Na menjetek ti a pics ába! 30éves vagyok, és pont ugyanúgy nézek ki mint 5-8éve. Aki szerint öreg egy 30éves nő az idióta. Igen..most behisztiztem. 🤪
2019. dec. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
17%
Én 32 éves vagyok. Összejöttem most egy top kategóriás 32 éves nővel. Mondanom sem kell, ez a nő 5 évvel ezelőtt rám se nézett volna. Most ért egyenlő szintre a szexpiaci értékünk :)
2019. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a szexpiaci ertekem 12-14 evesen volt a legmagasabb, amikor a suliban minden csaj engem akart. Aztan meg picit megzuhant a szexpiaci ertek, vegul ugymaradt....


35F incel

2019. dec. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!