Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, mi baj lehet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mi baj lehet egy csinos vékony vonzó nővel, hogy senkinek nem kell?

Figyelt kérdés

Ismerős, kolléganőm, tök csinos vonzó, azt mondja még a kövér csóró félénk pasik is csak szexre akarják

Társkereső 1000 levelet kap naponta, rengeteg randija volt már a csúnya kövér férfiaknak is adott esélyt elmondása szerint, de kivétel nélkül mindenki csak lefektette, aztán eltűnt..

Nem érti mi lehet a baj vele..


2021. ápr. 29. 13:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom, mert nem ismerem. De megkérdezhetem tőle, ha összekötsz vele. Mert kiderül, hogy milyen személyiség. Te jössz ;)
2021. ápr. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Hipergám :) Top - top hiperprémium alfák kellenek neki, 10/10-es faszi alattit észre se veszi. A “”””modern”””” nő = 🤮 A faj kihalását a nőknek lehet köszönni akik csak a minőségi hiperprémium alfákkal szexelnek.
2021. ápr. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

2 olvasni tudsz?


Passz egyébként, nem ismerem, nem tudhatom. De lehet pont e miatt hogy látják rajta hogy belemegy, túl kihasználható szegény.

2021. ápr. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát na🙄kinek mi a csinos szép nő, egy barátnonk is fent van tarskeresos, csinosnak csinos, nyaktól felfelé gáz. Öt is negfejtetik és pattanak le a pasik...
2021. ápr. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
12%
Válogat, mi lenne ha ennyiből nem talált senkit?
2021. ápr. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kibírhatatlan a személyisége.
2021. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha ennyire ez a baja, én szívesen megismerném, én pasiként küzdök hasonlóval...
2021. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Egyébként hány éves, jól tippelelem hogy már 30+?
2021. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
8. igen.. 32 éves
2021. ápr. 29. 15:15
 10/15 anonim ***** válasza:

Az a baj vele,hogy

-nem mond igazat

-nem irtad le a lényeget

-nem irtad le minden részletet a jelenségnek.



Matematikailag

Állításod egyik része hamis

2021. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!