Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mihez fognak kezdeni a nők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez fognak kezdeni a nők ha eljönnek azok az idők amikor egyetlen férfi sem fog már kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Nem fog örökké tartani h elege legyen minden férfinak abból amit a nők leművelnek, tényleg kabaré már az egész. Ne szólj hozzá, ne nézz rá, oda se menj, rá se gondolj, de ha nem mész oda puhapöcs vagy, de ha odamész rádhivja a zsarukat, akk is elhajt ha bejösz neki, nem tudják már jó dolgukban mihez kezdjenek magukkal. De ez szerencsére hamarosan véget ér, egyre több nő hisztizik h bizony senki le se szarja őket. Tényleg kiváncsi vagyok hogyan fognak alakulni a dolgok ha eljön a fordulópont.
2021. jún. 29. 22:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
89%
Hát én biztos jobban járnék. Csak élőben ismerkedtem mindig is. Amikor engem szedtek fel, azok a kapcsolatok katasztrófák voltak. Amikor én kezdeményeztem, azok pedig harmónikusabbak, és sosem volt még szakítás után sem olyan érzésem, hogy ezt kihagyhattam volna.
2021. jún. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
Rém egyszerű a matek: egymásba esnek végre:).
2021. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
88%
Sajnálom, hogy tőlem tudod meg, de csak téged hajt el minden nő a búsba, mert valószínűleg megérzik, hogy egy frusztrált, hisztis rinyagép vagy. 😂
2021. jún. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Milyen okosak vagytok :)
2021. jún. 29. 22:42
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
Hátizé... engem 50 és fél évesként ma is megnézett két, nálam minimum egy huszassal fiatalabb, jól öltözött csávó. Legnagyobb megütközésemre, teszem hozzá. Szóval nekem személy szerint, úgy látom, nincs félnivalóm.
2021. jún. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
78%
Kvára nem fog érdekelni.
2021. jún. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
87%
Mindig is a férfiak fognak kezdeményezni.Ha valaki nem mer, akkor az egyedül marad. Aki meg mer, annak lesz nője, ennyi.
2021. jún. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%

férfiként mondom ilyen nincs.

Ha egy nő felajánlja 10 random pasinak, hogy le akar vele feküdni, szerinted hány pasi utasítja vissza? Fordítva már rosszabb a statisztika.

Ha abból indulsz ki, hogy mi férfiak még fizetünk is a szexért, szerinted lesz olyan ember aki nem tud még egy ilyen nőhöz sem alkalmazkodni? :D

2021. jún. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
84%
Az idők kezdete óta kezdeményeznek a férfiak és ez így is marad örökké. Kevesebbet rinyálnál talán több sikerélményed lenne.
2021. jún. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
6%

Még ha elméletileg lehetséges is lenne (az előttem szóló kettő leírta miért nem fog soha bekövetkezni, ahogy a világbéke vagy teljes egyenlőség sem), akkor is csak az lenne az eredmény, hogy az incelekkel együtt kiszelektálódnának a hagyományos, régimódi nők is.


Az alkalmazkodóképes nők ugyanúgy ahogy eddig, az alfákat leszólítanák vagy erősen adnák a jeleket, a többieket meg levegőnek néznék, maximum annyi változna, hogy pozitívan élnék meg, hogy végre nem fárasztja őket a sok selejt, az aranyásóbbak meg picit negatívan, hogy nem hívja meg őket senki meg kevesebb az ingyen ital, ingyen szállás (szex nélkül), ingyen lelkisegély, esetleg ingyen szabadidőpartner.

2021. jún. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!