Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit jelent az a mondat férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az a mondat férfiaknál hogy nagyon fontos a barátságunk?

Figyelt kérdés

2021. jún. 28. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
31%
Én fiú vagyok de immár élből elutasítom a barátságot mert esetemben ez kellemetlenebb volt eddig mint lekoptatás. Konkrétan néhány havonta amikor valami segítség kellett jelentkeztek ezek a nők hogy" hát kihez tudnék fordulni naná hogy egy baráthoz és lám mi azok vagyunk mint azt annakidején megbeszéltük". Első alkalommal általában segítettem ezeknek jókora naivsággal hátha ezzel mégis bevágódok, második alkalommal már realista voltam és ha húzva is a számat azért segítettem nehogy úgy tűnjön hisztis vagyok amiért nem jöttünk össze, harmadik alkalommal már nem kertelve közöltem hogy forduljon ahhoz a gondja-bajával akivel dug
2021. jún. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nem járnék veled és talán nem is dugnálak meg, de jó, hogy valami nő van velem.


amúgy az ilyen kifogás elég alja

2021. jún. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
#12 Hát figyelj, egy kicsit a nők is érezzék a "törődést". A "baráti" törődést...
2021. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12 es vagyok. Az a nő sem százas, aki hagyja magát, hogy a másik hülyítse
2021. jún. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!