Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Erőszakosan, erőltetik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakosan, erőltetik a személyes találkozót pár mondat után! Miért?

Figyelt kérdés

Nem alja söpredék emberekkel ismerkedem mégis ez van. Aki nem ugrik első szóra nekik az már nem is kell??

N


2021. ápr. 12. 09:02
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
13%
Mert férfiak.
2021. ápr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
56%

nem, ezek a hímek. a férfiak odafigyelnek rád.


40+ F

2021. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
85%
Általában szeretem látni a másik felet személyesen is, nem csak filtereken és stúdiófotókon keresztül. Élőben, személyesen sokkal nehezebb kamuzni és sumákolni.
2021. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
57%

#1


Nem férfiak, egy igazi férfi nem erőltet semmit.

2021. ápr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
88%

Mennyi az a pár mondat?

Amikor én interneten ismerkedtem (rég volt), 2-3 levélváltás után én is javasoltam a személyes találkozót. És tapasztalatom szerint, aki akkor nem akarta, azzal később sem jött össze, úgyhogy egy idő után ezt egyértelmű elutasításnak tekintettem.

Egy másfél órás személyes beszélgetés alatt milliószor jobban meg lehet valakit ismerni, mint hetekig-hónapokig tartó levelezéssel. Érezni lehet a személyes kisugárzását, hogy mennyire működik közöttünk a kémia stb.

2021. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

3 Egy filteres vagy fotós által készített képem sincs, ez nem téma.

Sőt mi több smink nélküli kép is van fent.

2021. ápr. 12. 09:16
 7/55 A kérdező kommentje:

5 Par mondat, nem órák hossza de ugye sokszor munka meleltt nem azonnal írok vissza, hanem ha van időm. Számomra ijesztő dolog lenne ennyi idő után talalkozni valakivel.

Nem szeretem az eroszakos, nyomulos embereket.

2021. ápr. 12. 09:17
 8/55 anonim ***** válasza:
57%

A 3-as kimondta a tutit, erre azon nyomban lepontoztátok. :D

Szánalom...

2021. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
87%

Elhiszem, hogy neked csak válogatnod kell a jelentkezők közül, de azért értsd meg a dolgokat férfi oldalról is. Jó, ha 50 nőből egy eljön randira, a maradék vagy nem ír vissza, vagy a beszélgetés kellős közepén felszívódik. Ti a hosszas chatelést erőltetitek, aminek azért nincs értelme, mert úgyis élőben dől el, hogy van-e kémia. Ha meg nincs, akkor napok, hetek mennek a kukába. Jobb hamarabb túlesni a találkozón, már csak azért is, mert velem is számtalanszor fordult elő, hogy más férfi beelőzött, és a csaj összejött vele, én meg hoppon maradtam.


30F

2021. ápr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
98%

Az a helyzet, hogy jobb mielőbb túlesni az első találkozáson. Sokan vannak fent a férfiak között is 10évvel ezelőtti fotóval. Jobb, ha ez előbb kiderül. Vagy az, ha egyszerűen nincs kémia, vagy hülyén vihog, vagy borzastóan csámcsog, vagy egyszerűen csak taszít.

Neked is jobb lenne szerintem, ha nem várnál sokáig.

38N

2021. ápr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!